Mamak York Servisi

Mamak York Servisi 1Evlerde yoğun şekilde kullanılan ve demirbaş niteliğinde olan beyaz eşyaların periyodik bakımlarının yapılması son derece önemlidir.

Bu bakımların dışında teknik anlamda yapılan işlemlerin de uzmanlar tarafından yapılarak, orjinal parçalarla yapılması da dikkat edilmesi gereken noktalardır. Tüm bakım ve kombi tamir işlemlerinde son derece titiz çalışan Mamak York servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verir.

Ev ya da iş yerlerinde yaz ve kış aylarında fazlasıyla kullanılan klima cihazlarında doğru keşif ve uygun montaj yapımından, klima gaz kaçağı tespitine kadar tüm kontroller özenle gerçekleştirilir. Gereken durumlarda iç ve dış ünite nakli ve yer değişimi de yine uzmanlar tarafından yapılır.

Ayrıca Mamak York klima servisi, kimyasal temizlik ve klimanın bakımının yapılması, kapasitör ile ilgili arıza tespiti ve akabinde tamiri, klima kartındaki arızaların tespiti ve değişimiyle birlikte mantolama yapılmış olan binalardaki dış ünite sökülmesi ve yeniden takılması ile ilgili de hizmet veren bir servistir.

Kullanıcıları da verilen her hizmet esnasında bilgilendiren Mamak York servisi uzmanları, orjinal gaz kullanımının önemi, insan sağlığı için ideal ortam sıcaklığının 22 derece olduğu ve ani hava derecesi değişimlerinde olabilecekleri de belirtir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!