Ankara Midea Klima

Midea Klima

Ankara Midea Servisi klima ile ilgili tüm konularda uzmandır. Firma olarak biz yıllardır sadece Midea marka ürünlerin bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Bu da çalışanlarımızda Midea marka ürünlere karşı bir uzmanlık oluşturmuştur. Ankara Midea klima servisi olarak uzun yıllar sizlere layığı ile hizmet etmeye devam edeceğiz. Elektronik tüm aletlerinizi servisimize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Azami iş süresi içerisinde ürününüzü tamir edecek ve size sms yolu ile bilgi vereceğiz. Bu sayede sürekli olarak klima ürününüzü takip etme derdinden kurtulacaksınız.

Özellikle soğuk kış günlerinde klima kullanımının arması ile birlikte klimalarda ciddi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Her 5 evden birinde klima sorunu 3 ay içinde muhakkak yaşanıyor. Bu durumda yapmanız gereken şey derhal bize haber vermek olmalıdır. Çünkü biz sizin aramanızdan sadece yarım saat sonra kapınızda olacağımızın garantisini vermekteyiz. Aynı zamanda soğuk kış günlerinde arızalanan klimanız yerine size geçici bir süreliğine klima hizmeti de vermekteyiz. Ankara Midea Klima Servisi olarak arızalı klimanızı tamir ederken siz de size vermiş olduğumuz klima ile ısınma sorununuzu çözebilirsiniz.

SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ BÖLGELER ;

Anıttepe mİdea klima servisi , Saimekadın mİdea klima servisi, Oran Şehri mİdea klima servisi, Esertepe mİdea klima servisi, Şentepe mİdea klima servisi, Basınevleri mİdea klima servisi, Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş mİdea klima servisi, Kurtuluş mİdea klima servisi, Söğütözü mİdea klima servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi mİdea klima servisi, Aktaş mİdea klima servisi, Dikimevi mİdea klima servisi, Dışkapı , Tandoğan mİdea klima servisi, Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler mİdea klima servisi, İskitler , Natoyolu mİdea klima servisi, Seyranbağları , Esat mİdea klima servisi, Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere mİdea klima servisi, Ostim mİdea klima servisi, Öveçler mİdea klima servisi, Yüzüncüyıl mİdea klima servisi, Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent mİdea klima servisi, Ayrancı mİdea klima servisi, İncirli , Cebeci mİdea klima servisi, incek mİdea klima servisi, Cevizlidere mİdea klima servisi, Yaşamkent mİdea klima servisi, Bağlum mİdea klima servisi, Abidinpaşa , Subayevleri mİdea klima servisi, Karapürçek mİdea klima servisi, Hasköy mİdea klima servisi, Ufuktepe mİdea klima servisi, Aydınlıkevler mİdea klima servisi, Ümitköy, Pursaklar , Elvankent mİdea klima servisi, Bağlıca , Ulus, Etlik mİdea klima servisi, Emek mİdea klima servisi, Demetevler mİdea klima servisi, Bahçelievler , Kızılay mİdea klima servisi, Gölbaşı mİdea klima servisi, Altındağ mİdea klima servisi, Balgat mİdea klima servisi, Sincan mİdea klima servisi, Etimesgut mİdea klima servisi, Mamak mİdea klima servisi, Eryaman mİdea klima servisi, Çukurambar mİdea klima servisi, Batıkent mİdea klima servisi, Yenimahalle mİdea klima servisi, Keçiören mİdea klima servisi, Dikmen mİdea klima servisi, Çayyolu mİdea klima servisi, Çankaya mİdea klima servisi

Teknik servisimizde tecrübeli elektrik elektronik mühendislerimiz çalışmaktadır. Yıllarca tamir işlerinde görevli olarak çalışmış tüm personellerimiz Midea klima hakkında bilinmesi gereken her şeyi doğal olarakbilmektedir. Tüm bu bilgileri ışığında diğer personellerimiz de ürününüzü ilk hali gibi sapasağlam yapabilmek için ellerinden gelen tüm gayreti göstermekteler. Ürünleriniz ilk olarak ön inceleme aşamasına alınmakta ve burada gerekli olan her şey yapılmaktadır. Daha sonra kategorilere ayırdığımız sorunlar için her kategoride bir arkadaşımıza görev vermekteyiz. Sizin ürününüzün sorununa göre de görevli arkadaşımız belirlenmektedir. Her ürün için aralıksız olarak çalışan arkadaşlarımız günde hiç ara vermeden bir çok cihazın bakım ve onarımını yapmaktalar. Sizin ürününüz Ankara midea servisi tarafındande aynı gün içinde onarılacaktır.