Ostim Altus Servisi

Ostim Altus servisi günün her saati hizmet veren bir teknik servistir. Altus markalı cihazların tamir, parça değişimi, temizlik, bakım, montaj ve kurulum işlemlerini günün her saati teknik servisimize yaptırabilirsiniz.

Sertifikalı eğitim ve belediye onayı almış olan profesyonel ekibimiz sayesinde Yenimahalle semtinde en hesaplı şekilde cihazlarınızın sorunlarını dilediğiniz zaman çözebiliriz.

Beyaz eşya grubu içerisinde en önemlisi olan buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardır.

Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken yavaş hareket etmek kapakların bozulmaması için oldukça önemlidir. Kapakları sert kullanmamak gerekir.

Ancak buzdolabı kapakların bozulması durumunda da ilk iş olarak Ostim Altus servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Şofben cihazları kombilerin bulunmadığı evlerde sıcak su sağlayan küçük ve hesaplı cihazlardır. Özellikle banyolarda kullanılan şofben cihazları nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır.

Bu durum da Altus markalı şofbeninizin daha az verimle daha çok elektrik yakarak çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Ostim Altus servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Klima cihazları yaz aylarında en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak moda alarak kullanabileceğiniz klima cihazları aynı kombiler gibi uzun süreli kullanımlarda bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Ostim Altus servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı ve uygun fiyatlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Televizyon cihazları da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyon arızası durumunda Ostim Altus servisi teknisyenlerimiz ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Son teknoloji elektronik test cihazları ile arızayı tespit eden Ostim Altus servisi sayesinde gereksiz herhangi bir işlem yapılmadan sadece arızalı olan parçanın onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcaklık ve kurutma özelliği sayesinde en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla Altus bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların hijyenik bir şekilde yıkanmasına engel olmaktadır.

Bu sebeple bulaşık makinesi sepetlerinin paslanması durumunda değiştirilmesi gerekmektedir. Ostim Altus servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri alabilir ve kullanabilirsiniz.

Çamaşır makineleri de kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanılmaması ve uzun süreli kullanımlar sonucun da çamaşırlarınızın iyi yıkanmamasına sebep olur. Bu gibi durumlarda Ostim Altus servisi ile iletişime geçip çamaşır makinesi bakımını yaptırmalısınız.

Aynı zamanda çamaşır makinesini yeni kaliteli bir deterjan ile boş olarak çalıştırmak da makinenizin içinin temizlenmesini sağlayacaktır.

Ostim Altus servisi, mutfakların en çok kullanılan beyaz eşya cihazlarından olan bulaşık makinelerini kullanmadan önce aşırı yağlı olan bulaşıklarınızı sudan geçirmenizitavsiye etmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!