Ostim Ariston Servisi

Ostim Ariston servis olarak siz değerli müşterilerimizin kullanmakta olduğu tüm Ariston markalı kombişofbenklima ve beyaz eşyalarınızın montaj, bakım ve onarım hizmetlerini vermekteyiz. Uzman ekibimiz ve kaliteli servis anlayışımız ile ev ya da işyerlerinizde bulunan tüm Ariston ürünleri bize emanet.

7 gün 24 saat esasıyla çalışan uzman ve profesyonel ekibimiz, stoklarımızda bulunan orijinal ve garantili yedek parçalarımızla yanınızdayız. Siz sadece sorunu bize bildirin, gerisini bize bırakın…

Ostim Ariston servisinin onarımını gerçekleştirdiği Ariston markalı klima, kombi, şofben ve beyaz eşya ürünlerinde kullanılan parçanın bir yıl içerisinde bozulması halinde işçilik ücreti talebinde bulunmadan ve ücretsiz olarak değişimini gerçekleştiriyoruz.

Ostim Ariston servisi olarak, Ariston çamaşır makinenizi kullanırken kapasitesinden fazla çamaşır yüklemesi yapmamanızı ve her zaman kısa programları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Ariston çamaşır makinenizi kullanırken sıkma esnasında vibrasyon veya cihazın hareket etmesi söz konusuyla makinenizin amortisörleri bozulmuştur. Ostim Ariston servisi ile irtibata geçin, garantili ve orijinal amortisör değişimi gerçekleştirelim.

Ariston çamaşır makinenizin açma kapama düğmesinde arıza söz konusu ise, ana karta bağlı olan potlarda ya da bağlantısında kırılma gerçekleşmiştir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda Ostim Ariston servisi yanınızda… Servisimize ulaşıp, sorunu izah etmeniz halinde en kısa sürede çözüme ulaştırmış olacağız.

Ariston markalı çamaşır makinenizin kapağından su geliyorsa, körük lastiğinin bozulmuş olması ya da körük lastiğini tutan çember telinin yerinden çıkması söz konusu olmuştur. Endişelenmeyin, cihazınızı Ostim Ariston servisine emanet edin, uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanımız ile ev ya da işyerinize gelip, gerekli tamiratı gerçekleştirelim.

Çamaşır makineniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz bir başka sorun da cihazın beş saat boyunca aralıksız çalışmasıdır. Bu durumda program kartı arızalanmıştır. Ariston çamaşır makinenizdeki bu sorunu ortadan kaldırmak için tek adres Ostim Ariston servisi merkezleridir.

Ariston bulaşık makinesi kullanımınız sırasında deterjan alma kapağını açamıyorsanız kesinlikle zorlamayın. Sizin müdahaleniz, parçanın zarar görmesine neden olacaktır. Gerekli müdahaleyi Ostim Ariston servisine bırakın.

Ostim Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerimize Ariston çamaşır ve bulaşık makinelerinizi gece geç saatlerde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Söz konusu saatlerde elektriği ucuz tarifeden kullandığınızdan, ev ekonominize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Ariston kombinizi kullanırken petekleriniz ısınıyor fakat sıcak su kullanamıyorsanız, ya da sıcak su kullanabiliyorken petekleriniz ısınmıyorsa, cihazınızda üç yollu olarak adlandırılan parça arızalanmıştır. İlgili parçanın garantili ve orijinal bir şekilde değiştirilmesi için Ostim Ariston servisi personellerini arayın.

Ostim Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, Ariston markalı klimaşofbenkombi ve beyaz eşya ürünleriniz ile ilgili tüm taleplerinizde mutlaka yetkili, eğitimli ve sertifikalı servis hizmeti almak konusunda gerekli özeni göstermeniz.

Kalitesiz yedek parça kullanımı ve eğitimsiz kişilere cihazlarınızı teslim etmeniz halinde geri dönüşü mümkün olmayan sorunlar yaşamanız hatta cihazınızın bir daha kullanılmayacak hale gelmesine neden olabilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!