Ostim Beko Servisi

Ostim Beko servisi her türlü probleminizi bir telefon ile bildirebileceğiniz bir kuruluştur. Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz sorunlarınızı dikkatli bir şekilde dinleyecek ve Ostim Beko Servisi çalışanlarımıza iletecektir. Ardından servis çalışanlarımız sorunlarınızı evinize kadar gelip çözüme kavuşturacaktır. Sorunlarınızı ekip arkadaşlarımıza bildirdiğiniz andan itibaren 24 saat içerisinde çözümü gerçekleşecektir.

Beko klima cihazlarınızda yaz mevsiminde soğutma kış mevsiminde ise ısıtma fonksiyonlarından yararlanırsınız. Eğer cihazınız yeteri kadar soğutma veya ısıtma yapmıyorsa büyük ihtimalle yanlış modda kullanıyorsunuzdur.

Cihazınızı uygun moda getirin ve probleminiz hala devam ediyorsa Ostim Beko Servisi ile iletişime geçin. Kış mevsimlerinde Beko klima ürünlerinden yeterince ısınma sağlamak istiyorsanız inverter Beko klima tercih etmelisiniz. İnverter klima modeli size daha büyük tasarruflar sağlayacaktır. Beko klima cihazlarınızda R22 gazlar yerine doğaya daha az zarar veren 410 gaz kullanımını tercih etmeniz gerekir.

Gaz kontrollerinizi sık sık yapmalısınız. Çünkü gazı bitmiş bir şekilde çalışan cihazın kompresörleri yanar ve cihaz geri dönüşü mümkün olmayan bir yola doğru ilerler. Ostim Beko Servisi olarak sizlere gaz basımı ve kaliteli gaz tercih etme konusunda yardımcı oluyoruz. Beko klima ürünlerini düşük sıcaklıklarda çalıştırdığınız ve karşısına geçip oturduğunuz takdirde hasta olma ihtimaliniz artmaktadır. Ortalama 22 derecelik gibi bir sıcaklıkta klimayı kullanmanız sizin sağlığınıza oldukça olumlu etki yapacaktır.

Beko buzdolabı ürünlerinizle bir yerden bir yere taşıma yaparken aleti kesinlikle yan yatırır pozisyonda tutmayınız. Dik bir şekilde taşınmasını sağlayınız. Yiyecek alırken kapağı uzun süre açık tutup karşısında beklemeyiniz. Bu cihazın boş yere enerji harcamasına sebep olur ve mali olarak sizlere zor durumda bırakır. Ostim Beko Servisi olarak sizlere bir takım tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.

Çok eski model bir Beko buzdolabı kullanıyorsanız ve içerisindeki raf kırıldıysa camcıdan uygun raf kestirip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun teşkil etmez.Beko buzdolabı cihazının iç lambasının önünü doğru kesinlikle yiyecekle doldurmayınız. Çünkü içerisinden alacağınız materyalleri görmekte zorluk çekersiniz. Daha rahat bir kullanım sağlayabilmek için hızlı tükettiğiniz yiyeceklerinizi ön tarafa, daha yavaş tükettiğiniz yiyeceklerinizi arka tarafa koymanızda fayda vardır.

Beko çamaşır makinesi ürünlerinde tamburdan dönmeme problemi yaşıyorsanız kazan düşmüştür. Bu sorunun çözümü için Ostim Beko servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Beko şofben cihazlarınızdan yeteri kadar performans elde edemiyorsanız büyük ihtimalle motoru veya ana kart arızalanmış olabilir.Ostim Beko Servisi sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Şofben arızaları genellikle kullanıcı hatası olmakla birlikte fabrika hatası da olabilir. Kullanıcıların herhangi bir tamir işlemine girişmesine gerek yoktur. En kısa zamanda Ostim Beko Servisi ustaları arıza yerine ulaşacaktır.

Beko televizyon ürünleri zaman zaman arıza verebilir. Bu arızaların önüne geçmek için kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde Beko televizyon aletlerini kullanmanız yararınıza olacaktır. Ostim Beko Servisi sizlere kullanımı hakkında detaylı bilgi verecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!