Ostim Bosch Servisi

Ostim Bosch servisi her biri alanında uzman çalışanları ile Ankara ilinin Ostim ilçesinde bir numara Bosch servisi olmaya devam etmektedir.

Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve kaliteli servis ekibimiz ile tüm Bosch marka ürünlerde işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret göstermekteyiz.

Bu başarılarımızın arkasında hiç şüphesiz azmimiz ve gayretimiz yer almaktadır.Sizlerin bize olan güveni ve yılların getirdiği tecrübe ile yolumuzu aydınlatarak devam etmekteyiz.

Her türlü sorunda kalıcı ve akılcı çözüm yolu sunmakta ve problemlerinize kısa sürede bir sonuca bağlamaktayız. Ekip arkadaşlarımız servis hizmeti ile ilgili her konuya oldukça titizlikle yaklaşmaktadır. Ostim Bosch Servisi personelleri evlerinize galoş ile girmektedirler.

Temizlik ve hijyen anlayışına oldukça değer veren servis çalışanlarımız, bunları tam anlamıyla sağlamak için gerekli her türlü önlemi almaktadırlar.

Bosch marka klima ürünlerinde hayatımızın birçok alanında faydalanırız. Örneğin, evlerimizde, iş yerlerimizde,ofiste, hastanede, okulda birçok alanda Bosch klima cihazları oldukça rahat ve konforlu bir şekilde kullanılır.

Kullanım alanı bu kadar fazla olan bir cihazın zamanla arıza vermesi kadar doğal hiçbir şey yoktur.Cihazınız arıza verdiği takdirde Ostim Bosch servisi ile iletişime geçmeniz sizlere daha kısa sürede bir çözüm önerisi olacaktır.

Bosch marka klima ürünlerinin sorunları arasında şunlar sayılabilir. Klimanız yeteri kadar ısıtma veya soğutma yapmıyorsa yüksek ihtimalle cihazı yanlış modda çalıştırıyorsunuzdur. Cihazda çalıştırdığınız programı kontrol ediniz ve sıcaklık derecesini düzgün bir şekilde ayarlayınız.

Eğer hala probleminizin devam ettiğini düşünüyorsanız, en kısa sürede Ostim Bosch servisi ekip arkadaşlarımıza haber verip sorunuz anlatmaktan çekinmeyiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Bosch marka klima ürünlerinizi kullanırken mutlaka bakım yapılmasına önem verin. Bakımı da korsan servisler tarafından asla yaptırmayın. Korsan servisler tarafından cihazınıza yapılan her türlü işlem, cihazın hem garanti belgesini çöpe atacaktır hem de geri dönüşsüz arızalara sebebiyet verecektir.

Böyle durumlara mahal vermemek için cihazınızla ilgili her türlü işlemi alanında uzman olan Ostim Bosch servisi ekip arkadaşları tarafından yapılmasına özen gösterin.

Bosch marka kombi cihazları hayatımızda büyük önem taşıyan ürünlerdir.Kış mevsiminde kombi cihazlarını ısıtma amacıyla yararlanırız.Yaz mevsimlerinde ise kombi cihazlarından genellikle sıcak su elde ederiz.Kombiler, hayatımızda arıza verdiği zaman çeşitli sıkıntılara yol açarlar.Kış mevsiminde yeterli ısıtma yapmayan kombiler insan vücudunun hasta olmasına sebebiyet verebilirler.

Bu gibi durumların önüne geçmek ve arızaları yaşanmadan önlemek için Ostim Bosch servisi ekip arkadaşlarımızla mutlaka yardım istemeniz gerekmektedir.Ekip arkadaşlarımızın tavsiyelerine uymanızda fayda vardır.Herhangi bir arıza yaşanmadan önlenebilir.

Örneğin kombi cihazlarınıza senede en az 2 defa bakım yaptırmalısınız.Bu bakımınızı aksatırsanız kombi parçaları zamanla eskiyecek ve geri dönüşü mümkün olmayan arızalara sebep olacaktır. Bu gibi sorunların üstesinden gelebilmek için Ostim Bosch servisi ekip arkadaşlarımız size her konuda yardımcı olacaktır.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!