Ostim Profilo Servisi

Ostim Profilo Servisi 1Ostim Profilo servisi her zaman donanımlı ve tecrübeli personeli ile Profilo marka ürünlerinizin tamir ve bakım işlerinde yanınızdadır. Ostim ilçesinin tamamına hizmet vermek için kurulmuş olan Ostim Profilo servisi yıllardır her türlü teknik ekipman ve işçilik ile yatırımlar yapmaktadır.

Ostim Profilo servisi olarak gerek beyaz eşya, gerek klima, gerek şofben ve gerekse de televizyon olsun tüm cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımını 24 saat gibi kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Ostim Profilo servisi her zaman güleryüzlü personeli ve ilgili müşteri temsilcileri ile Profilocihazlarınız için uzun yıllardır Ostim halkına hizmet vermektedir.

Profilo markasına layık bir şekilde teknik servis hizmeti veren, bu konuda da müşterileri tarafından takdir toplayan Ostim Profilo servisi, geleceğe daha umutlu ve güvenli bakmaktadır.

Arıza şekli ve onarım önerileri

Klima cihazları ısınma veya soğutma için kullandığımız teknolojik cihazlardır. Bu cihazlarda periyodik olarak bakım ve onarım istemektedir. Bu gibi işlemleri de Ostim Profilo servisi yetkili personeli ile birlikte yapmak her zaman avantajdır.

Ostim Profilo servisi yetkili personellerimizin klima konusunda müşterilerine ilk verdiği bilgi filtre temizliğidir. Eğer filtre temizliği yapılmazsa cihazın kompresör ve motorunda sıkıntı olacağı bilgisinin önemli olduğu ve buna dikkat etmeleri konusunda uyarılmaktadır.

Bu sorunların önceden önüne geçmek için cihazın filtre bakımına gereken önemin verilmesi bilgisi Ostim Profilo servisi tarafından müşterilerine verilmektedir. Ayrıca, herhangi bir beyaz eşya cihazında, klima cihazında veya televizyon cihazlarında değişmesi gereken parça var ise bu parçalar kesinlikle Ostim profilo servisi tarafından orjinali ile değiştirilmektedir.

Beyaz eşya ürünlerinden çamaşır makinesinde yeteri kadar sıkmama gibi bir problemle karşılaşırsanız,muhtemel sebeplerin başında makinede fazla miktarda çamaşır yüklediğinizi gösterir.

Eğer normal miktarda veya kilogramda çamaşır yüklemesi yaptığınızı düşünüyorsanız muhtemel ikinci sorun olarak tamburdan kaynaklı bir problem olabilir. İşte bu durumu önlemek ve yaşamamak için mutlaka işinde uzman personeller ile çalışan ve teknik servis konusunda uzun yıllardır Çankaya ilçesinde hizmet veren Ostim profilo servisi ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Ostim Profilo servisi, cihazınızı kurduktan sonra siz müşterilerimiz kullanmadan önce mutlaka teknik bilgileri vermekte, elektronik cihaz ile ilgili kullanma kılavuzunda belirtilen tüm hassas noktaları ve önemli noktaları size anlatarak cihazınızdan uzun süreli ve ekonomik olarak faydalanmasını sağlamaktadır.

Cihazlarınızda bulunanözellikler ile ilgili ve kurulum aşamasında anlatılması gereken bazı önemli konular vardır vebu cihazlar için hassas konular olduğundan Ostim profilo servisi olarak bu konuların müşterilere iyi bir şekilde anlatılmasını sağlamak öncelikli anlayışımızdır. Ayrıca, Ankara servisimizde cihaz bakım, onarım ve tamirat işlemlerinde kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ve barkotlu ürünlerdir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!