Ostim Vestel Servisi

Ostim Vestel Servisi 1Ostim Vestel servisi Ankara merkezinde ve Ostim ilçesinde Vestel marka buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi kurutma makineleri televizyon ve klima ürünlerinde siz değerli müşterilerine hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır.

Yaptığımız işi sevdiğimizden dolayı siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız ve profesyonel olarak yetişen personelimiz ile Vestel servisi sektöründe en üst sırada yerimizi almaktayız. Hızlı servis ağımız ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile her türlü sorunun üstesinden geleceğimize inanıyoruz.

Vestel bulaşık makinesi ürünlerinde şu sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz; bulaşık makineniz açılıyor fakat yıkama programı bir türlü başlayamıyorsa bu sorununuz öncelikli olarak elektrik akımından kaynaklanıyor olabilir. Ostim Vestel Servisi olarak tavsiyemiz makinanızı kapatıp programınızı yeniden başlatmanız halinde sorununuz çözülecektir.

Eğer sorunuz çözümlenmedi ise Ostim Vestel servisi ekip arkadaşlarımıza arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Vestel bulaşık makinesi ürününüz yıkama programı bittiğinde suyu düzgün bir şekilde boşaltmıyorsa cihazın üzerinde yer alan lambalar sürekli yanıp söner.

Bu sorunun yaşanmasının temel nedeni cihazın kurulumu esnasında veya herhangi bir sebepten dolayı su tesisatına bağlı hortumunun bir yerinden tıkalı olması veya bükülmüş halde bulunmasıdır.

Bu sorunun çözümü çok basittir. Su tesisatını hortumu ile beraber kontrol edin. Herhangi bir tıkanıklık veya bükülme sorununuz yoksa Ostim Vestel Servisi ekip arkadaşlarımızdan sorununuz için çözüm isteyin.

Ostim ilçesinde Vestel beyaz eşyatelevizyon ve klima alanında tamir bakım ve onarım işlerindeöncü servislerden biri olan Ostim Vestel servisi ekip arkadaşlarımız Vestel çamaşır makinesi ürünlerinde de yaşadığınız her türlü problemde yanınızda olmaya ve sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

İş yerinizde veya evinizde kullandığınız Vestel çamaşır makinesi ürünlerimizde yaşadığınız herhangi bir problemde Ostim Vestel Servisi olarak verdiğimiz hizmet karşılığında veya parça değişimi yaptıysak bu parça değişimi veya hizmet için 1 yıllık garanti sözü veriyoruz. Vestel çamaşır makinesi ürünlerinde çok sıklıkla karşılaştığımız sizin de en çok yakındığınız problemlerden biri çamaşır makinesi düzenli olarak çalışıyor.

Fakat cihaza verilen su boşaltma yapmıyordur. Bu sorunu öncelikli olarak halledebilmek için su tesisatı hortum kısımlarında herhangi bir kıvrılma bükülme veya katlanma durumunun olmamış olması gerekir bu sorunu çözebilmek için öncelikli olarak boşaltma hortumunu kontrol ediniz. Eğer herhangi bir tıkanıklık varsa temizliğini sağlayınız. Sorununuz hala devam ediyorsa Bu soruna çeşitli arızalar neden olmuş olabilir.

Örneğin tuş anahtarındaki aşınmalar nadir de olsa su boşaltmama sorununa neden olabilir veya cihazın gövdesinde bir elektrik kaçağı vardır. Bu sorunların üstesinden gelebilmek için Ostim Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan 7/24 randevu alabilirsiniz.

Vestel klima ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Vestel klimalar diğer marka klimalara göre daha uzun ömürlü olmakla birlikte daha az arıza veren teknolojik cihazlardır. Vestel servisi olarak siz değerli müşterilerimize klima seçiminde yardımcı oluyoruz ve klimayı kullanacağınız alana göre hangi klimayı satın almanız gerektiği konusunda fikirlerimizi beyan ediyoruz.

Klimayı satın aldığınız andan itibaren her türlü montajı bakımı onarımı ve tamiri Ostim Vestel servisi ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmekte olup daha sonraki arızalarınızda yine 7/24 ulaşabileceğiniz bir servis Ostim Vestel servisidir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!