Ankara Profilo Servisi

Profilo Servisi

Ankara Profilo Servisi olarak biz her zaman müşterilerimizi koruyan , ekonomik olarak zorlamayan , kaliteli çalışmalarımızla yüz güldüren işlere imza atmayı misyon olarak edindik ve bu amacımızı her zaman koruduk. Firma olarak en üst seviyedeki başarı ortalamamızla Ankara ilinde kendimize oldukca saygın ve köklü bir yer edindik.

  • Ankara Profilo Servisi
  • Profilo Beyaz Eşya Servisi
  • Profilo Klima Tamiri
  • Profilo Televizyon Onarımı
  • Profilo Yedek Parça
  • Profilo Bakım Merkezi

Ankara Profilo Servisi mobil destek birimi ile adeta bir örümcek ağı gibi sardığı Ankara ilimizin her noktasına anında ulaşmayı başarmaktadır.

Ankara Profilo Servisi çamaşır makinası , bulaşık makinası klima buzdolabi ve televizyon gibi dayanıklı tüketim mallarınızın servis hizmetlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız işlere kendimiz de güvendiğimizi ortaya koymak için işlem bitiminde tam 1 yıl garanti sunmaktayız. 

Profilo markalı tüm ürünlerle ilgili yaşadığın her türlü sorun, teknik destek, kurulum, orijinal yedek parça hizmeti Ankara Profilo servisi olarak sizlere sunuyoruz. Ergonomik tasarımları, enerji verimliliği sunan beyaz eşyaları ile Profilo markasının tüm bakım, onarım ve montaj ihtiyacını karşılayan bir servis hizmeti veriyoruz.

 Servis hizmeti sunan personellerimiz sertifikalı ve güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeleri için güncel seminerlerle eğitilmektedir. Böylece sürekli yenilenen Profilo teknolojisine kolayca ayak uydurup sizden gelecek her türlü beklentiyi tam olarak karşılar. Arıza kaydı bıraktıktan sonra gün içinde evde beklemek zorunda kalmadan 2 saat aralıklı randevu hizmetimizle sorunlarınızı hızlıca çözeriz. 40.000 orijinal yedek parça çeşidimizle aynı zamanda 1 yıllık işçilik ve parça garantisiyle müşteri memnuniyetini hedefleyen bir bakış açısına sahibiz.

Küçük ev aletleri noktasında da servise gelerek uğraşmak zorunda kalmazsınız. Servisimiz sorununuzu adresinize gelerek çözümler. Aldığınız Profilo marka beyaz eşyanın en uygun montajı ve kullanım şekli hakkında yer profesyonel destek almak için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, kombi, klima ve daha birçok Profilo marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü ihtiyacınızda bizlere ulaşın.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Çağrı kayıtlarınızı Ankara Profilo Servisi çatısı altında görev yapan personellerimiz vasıtası ile almakta ve hemen en yakındaki birime bildirmekteyiz. Kısa zamanda evinize veya iş yerinize ulaşacak olan teknisyenlerimiz arızanızı tespit ederek profesyonel müdahalelerde bulunacak ve işleminizi hemen sonuçlandıracaktır. Ayrıcalıklı hizmet denilince Ankara Bölgesinde ilk akla gelen servis olan Ankara Profilo Servisi sizlere destek olmak için 7/24 görev yapmaktadır.