Pursaklar Alarko Servisi

Pursaklar Alarko Servisi Alarko marka kombiklima ve şofben konusunda Pursaklar sakinlerine her daim olduğu gibi gece gündüz kesintisiz hizmet veren şehrin en köklü firmalarından bir tanesidir. Kombişofbenklima ve kazanlar yıllık bakımları yapıldığı takdirde gayet iyi bir şekilde çalışmaktadır.

Bu sebeple cihazların gerekli rutin bakımlarını yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Yılda en az bir defa yaptıracağınız bir bakım ileride ortaya çıkabilecek arızaların da önün kesecektir.

Alarko markası ülkemizin hemen her yerinde olduğu gibi Ankara Pursaklar ilçemizde de sık tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Ankara gibi büyük bir şehirde Alarko kullanıcılarının ne denli çok olduğu düşünülürse servis ihtiyaçları da buna oranla çok olacaktır. 25 yıllık bir deneyim ile Pursaklar sakinlerinin cihazlarının tüm bakım ve onarım işlemlerini profesyonel ekibimizle gece gündüz demeden Pursaklar Alarko Servisi olarak gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombiler konusunda günlük olarak değişik arıza kayıtları alabiliyoruz. Mesela bunlardan bir tanesi kombinin gürültülü çalışmasıdır. Kombiden genellikle fan yüzünden ses çıkmaktadır.

Düzenli bakım yapılmadığı takdirde filtre toz ve kirle dolmakta bu da ses oluşumuna neden olmaktadır. Fanlardan çıkan sesi ancak kapsamlı bir temizlikle ortadan kaldırmanız mümkündür. Kombinizde gürültü sorunu yaşıyor iseniz Pursaklar Alarko Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçerek gerekli teknik bakımları yaptırabilirsiniz.

Alarko şofbenler konusunda da günlük olarak bir takım arıza kayıtları almaktayız. Mesela komi çalışıyor ancak aniden duruyorsa diyaframda bir yırtık oluşmuş olabilir. Ayrıca şofbenin termokulbu arızalanmış da olabilir. Baca sensörü arızalanmış ise yine şofben çalışmada sorunlar çıkaracaktır. Yapılacak birkaç kontrol ile şofbeninizin çalışmama sorununu anında bularak onarımını gerçekleştiriyoruz.

Alarko markasının bir diğer kullanışlı cihazları bahar ve yaz aylarında sık bir şekilde kullanılan klimalardır. Klimalar farklı model ve kapasitelerde insanlara sunulmaktadır. İster evlerde ister işyeri ya da alışveriş merkezi gibi büyük alanlarda klimalar kapasitelerine göre gayet iyi bir şekilde çalışmaktadır. Klimalarda karşılaştığımız arızalardan bir tanesi yeteri kadar soğutmama şikâyetidir.

Eğer Alarko marka klimanız yeterli derecede soğutmuyor ise gaz kaçağı söz konusu olabilir. Sistemde dolaşan ve soğutma yapan gaz bir nedenden dolayı sızıyor ise kaçak hızlı bir şekilde bulunmalı ve gerekiyor ise gaz takviyesi yapılmalıdır.

Alarko marka klimanızda performans düşüklüğü yaşarsanız Pursaklar Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayarak anında teknik personel göndermekteyiz. Gezici servis araçlarımız ile hızlı bir şekilde hareke ettiğimizden Pursaklar sakinlerini hiçbir suretle bekletmiyor ve klimalarındaki sorunu hızlı, garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!