Pursaklar Altus Servisi

Pursaklar Altus servisi; Ankara’nın merkezi ve Pursaklar ilçesindeki elektronik cihazların bakım, tamir, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır. Yılın her günü ve her saati sizlere hizmet vermekte olan Pursaklar Altus servisi ile ihtiyacınız olan her an iletişime geçebilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıkla Pursaklar Altus servisi ile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda ani su ısıtıcısı olarak kullanılan şofben de zamanla aşınma ve parçaların eskimesi sebebiyle arızalanmalar yaşabilir.

Şofbeninizin arızalanması ya da verimli çalışmaması durumlarında Pursaklar Altus servisi ile iletişime geçerek tamir işlemi ya da parça değişim işlemini hem oldukça hesaplı hem de en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Altus çamaşır makinesi kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinelerinin kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde tam dolu olarak ve gece saatlerinde, yani elektriğin en ucuz olduğu saatlerde çalıştırılması gerekmektedir.

Pursaklar Altus servisi sayesinde aynı zamanda çamaşır makinenizin tamir ve parça değişimi gibi ustalık isteyen işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Altus buzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir.

Aynı zamanda taşınma gibi durumlarda kesinlikle dolap yan yatırılmamalıdır. Buzdolabınızı taşıma durumunda yan yatırmanız arızalanmalara sebep olabilir. Arızalanma durumlarında Pursaklar Altus servisi ile iletişime geçerek onarım ya da parça değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerimize özellikle önerdiğimiz Altus klima cihazlarının kullanımında altına herhangi bir elektronik cihaz konulmaması son derece önemlidir. Pursaklar Altus servisi ile iletişime geçerek klima cihazınızda sadece bakım ya da tamir işlemi değil kurulum ve montajın da profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda klimaların tam randımanlı bir şekilde kullanılması için mevsim ayarının yapılması oldukça önemlidir. Mevsim geçişlerinde ayarını yaptığınız klimaları, kumandasını kullanarak kolaylıkla ihtiyacınız olan ısı ayarında kullanabilirsiniz.

Altus markalı klima cihazları nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Klimanıın montajı sırasında matkap değil, karot makinesi kullanılmalıdır. Karot makinesi duvara en az zarar veren ve en düzgün deliği açan alettir. Pursaklar Altus servisi ile görüşerek karot makinesi ile klima montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinası seçiminde A++ olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makinelerinin çalıştırılması gereken en önemli zaman aralığı gece saatleridir. Gece saatlerinde elektrik çok daha ucuzdur.

Ayrıca hijyen sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arızalanmasında Pursaklar Altus servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!