Pursaklar Arçelik Servisi

Pursaklar Arçelik Servisi, beyaz eşyaşofbenklima kombi ve televizyon konusunda kaliteli cihazları ile ev ve işyerlerinde sık görmeye alıştığımız Arçelik markasına dair istediğiniz tüm teknik desteği size sağlayan bir firmadır. Bildiğiniz gibi günün hemen her saati kullanılan bu cihazlar beklenmedik anlarda arıza ortaya çıkarabilirler.

Bu arızaların pek çoğu bilinçli müdahale gerektirir. Çünkü yanlış hamleler ile cihazınız kullanılamayacak bir hasar ortaya çıkarabilir. Bu sebeple müşterilerimize genellikle bir sorun çıktığında herhangi bir müdahalede bulunmadan mutlaka önce servisi yani ekibimizi aramalarını söylemekteyiz.

Alanında uzman bir Arçelik teknik kadroya sahibiz. Ne yaptığını bilen sertifikalı ve uzman ekibimiz ile sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Ayıca atölyemizde her türlü orijinal yedek parça bulunduğundan cihazlarınız için parça beklemesi gibi bir derdiniz de olmuyor.

Orijinal yedek parçayı hemen sizin için temin ediyor ve ev ya da işyerinize gelerek montajını sizi bekletmeden yapıyoruz. Üstelik bir yıllık da Pursaklar Arçelik Servisi garantisi vermekteyiz.

Mutfaklarda gıdalarımızı muhafaza ettiğimiz Arçelik marka buzdolabı ve dondurucular gayet iyi bir performansta çalışmaktadır. Buzdolabı soğutmaması durumu genellikle kompresör arızalarında ya da gaz kaçaklarında görülen bir durumdur. Cihazınızın kit grubu arızalanmış olabilir ve bir gaz sızıntısı söz konusu olabilir.

Buzdolabınızın soğutma işlemini sağlıklı bir şekilde yapabilmesi için kartının da düzgün bir şekilde çalışıyor olması gerekir. Buzdolabınızda gerekli kontrolleri Pursaklar Arçelik Servisi teknisyenlerimiz gerçekleştiriyor ve gaz eksiği varsa gaz dolumu yapıyor, parça sorunu yaşanıyor ise müdahalede bulunuyor ve gerekirse parça değişimi yaparak sizleri büyük sıkıntıdan kurtarıyor.

Çamaşır makineleri, çamaşırlarımızı yıkamak adına banyolarda kullandığımız cihazlardır. Ancak bazen çamaşır makinelerinde de bir takım sorunlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Arçelik çamaşır makinenizde eğer bir sesli çalışma sorunu var ise bunu teknisyenlerimiz sizler için ortadan kaldırıyor.

Çamaşır makinesi sesli çalışması parça arızası olabileceği gibi gereğinden fazla çamaşır yüklemesi yapılması ya da çamaşır makinenizin yanlış konumlandırılması nedeniyle de ortaya çıkabilir. Parça kaynaklı bir ses olabileceğinden uzman kontrolünün sağlanması gerekiyor. Çamaşır makinenizde karşılaşacağınız en ufak sorunda dahi Pursaklar Arçelik Servisi çağrı merkezimizden uzman desteği talep ediniz.

Hem evde hem ofiste ya da işyerinde serinlemek adına kullandığımız klimalar konusunda Arçelik markası oldukça kullanışlı birbirinden farklı modeller çıkartmaktadır. Klimada soğutma ya da ısıtma işlemi yapılamıyor ise klima kompresör arızası, filtre tıkanması ya da gaz kaçağı gibi sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz.

Kompresöre bakım, filtre temizliği, gaz takviyesi gibi işlemleri Pursaklar Arçelik Servisi ekibimiz hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bu cihazların yanı sıra Arçelik kombi televizyonşofben, bulaşık ve kurutma makinesi gibi cihazlarınızda yaşayacağınız sorunlarda da anında bizlerden yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!