Pursaklar Ariston Servisi

Pursaklar Ariston servisi olarak Ariston markalı tüm kombi, klima, şofben ve beyaz eşya ürünleriniz ile ilgili her türlü montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Köklü bir kuruluş olan Pursaklar Ariston servisi, ev ya da işyerlerinizdeki tüm Ariston ürünleri konusunda uzman ve yetkili kadrosu, her gün güncellenen orijinal ve garantili yedek parça stoğu ile siz değerli Keçiörenlilerin yanında.

Pursaklar  Ariston servisi siz değerli müşterilerine, Ariston markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayan hasarlar gerçekleşecektir.

Bu durumun önüne geçebilmenizi sağlamak için sizlere yalnızca bir telefon mesafedeyiz. Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu yerinde çözelim.

Ariston markalı kombi ürününüzde ısı veya program ayarı düğmeleri işlev görmüyorsa, bu bir sorun göstergesidir. Aşırı gaz tüketiminin önüne geçmek için en kısa sürede Pursaklar Ariston servisi ile irtibata geçerek, sorunun ivedilikle çözümünü sağlayabilirsiniz.

Ariston markalı kombinizi kullanırken, kombinizin altında yer alan ağzı açık borudan su gelmesi durumu, genleşme tankınızın kullanım ömrünü doldurduğunun göstergesidir. Keçiören Ariston servisi personellerine ulaşın, söz konusu sorunu garantili ve orijinal yedek parça ile en kısa sürede ortadan kaldıralım.

Ariston çamaşır makinenizi kullanırken sıkma esnasında vibrasyon veya cihazın hareket etmesi söz konusuyla makinenizin amortisörleri bozulmuştur. Pursaklar Ariston servisi ile irtibata geçin, garantili ve orijinal amortisör değişimi gerçekleştirelim.

Ariston çamaşır makinesi ürünlerinizi banyoda kullanıyorsanız, mutlaka ıslanmasını engelleyin. Bu durum cihazınızın daha hızlı bozulmasına neden olur. Bulunduğunuz bölgede düşük voltaj sorunu var ise Pursaklar Ariston servisi ustalarına ulaşarak regülatör temin etmemizi isteyin. Bu sayede ürününüzü uzun soluklu kullanabileceksiniz.

Ariston klimanızda kullanımınız sırasında iç üniteden su geliyorsa, tahliyeniz tıkalı demektir. Bu durum klimanızın periyodik bakımını yaptırmadığınızı gösterir. Hemen Pursaklar Ariston servisi çağrı merkezini arayın, uzman ekip arkadaşlarımız ve kaliteli ürünler ile gerekli bakım işlemlerinizi gerçekleştirelim.

Ariston klimanızı kullanırken koku gelmesi de cihazınızın bakım zamanının geldiğinin göstergesidir. En kısa sürede Pursaklar Ariston servisi merkezlerine ulaşın, klimanızın ilk günkü haline gelmesini sağlayalım.

Ariston bulaşık makinesi ürününüzün sepetlerinin paslanması halinde, sağlığınıza ciddi zararlar verebileceğinden, en kısa sürede değişimi için Pursaklar Ariston servisi ile irtibata geçin. Ariston bulaşık makinesi cihazınızda aşırı sıcak suda yıkama yapmaktan kaçının.

Ariston bulaşık makinenize bulaşıklarınızı aşırı yağlı olarak yerleştirmeyin. Öncesinde sudan geçirmeniz, makinenizin kullanım ömrünü uzatacaktır. Pursaklar Ariston servisi olarak, cihazlarınızın olduğu ev ya da işyerlerinizde toprak hattının bulunması sizin ve cihazlarınızın güvenliği için son derece önemli olduğunu siz değerli müşterilerinize hatırlatmak isteriz.

Ariston buzdolabı ürününüzü kullanırken motor çalışıyor ancak cihazınız soğutmuyorsa, kompresör bozulmuştur. Cihazınızı bu şekilde kullanmanız daha büyük sorunlara yol açacağından Pursaklar Ariston servisi merkezlerine ulaşın, ev ya da işyerinizdeki cihazınızın kompresörünü orijinal yedek parça kullanarak değiştirelim.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!