Pursaklar Baymak Servisi

Pursaklar Baymak Servisi, kombi ve şofbenler konusunda sizlere başta Baymak markası olmak üzere her türlü bakım ve onarım hizmetini vermektedir. Günümüzde en çok kullanılan cihazlar belki de kombi ve şofbenlerdir. Baymak markası bu konuda oldukça iyi olsa da cihazların ne zaman arıza çıkarabileceğini bilmek güçtür.

Çünkü en basitinden bir elektrik kesintisinde dahi cihazlar aniden bozulabiliyor, parçalar yanabiliyor ve bu da cihazı kullanılmaz bir hale getirebiliyor. Pursaklar sakinlerine yıllardır alanında uzman teknisyenlerimiz ile çözüm odaklı hizmet vermekteyiz. Bunu yaparken herhangi bir şekilde bekletme de yapmamaktayız. Çünkü vakit her daim insan hayatı için nakittir. Bizler de bunun farkında olan bir ekip olarak Pursaklar sakinlerine daima en hızlı ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamışızdır.

Pursaklar Baymak Kombi Servisi

Kombiler özellikle soğuk kış günlerinde hem evlerde hem de işyerlerinde yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Yıllık bakımları yapıldığı takdirde Baymak kombiniz sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Kombinizde ortaya çıkabilecek en ufak bir parça arızası bile tüm cihazı etkileyeceğinden gerekli önlemleri almanız yararınıza olacaktır.

Baymak marka tüm kombi ve şofbenlere hâkim uzman bir teknik ekibimiz bulunmaktadır. Bu ekibimiz sizlere anında yetişerek gece gündüz demeden sorununuzu hızlı bir şekilde çözmektedir. Pursaklar Baymak Servisi olarak yılın her günü hizmetimizi kesintisiz sürdürmekteyiz.

Baymak marka kombiler oldukça kullanışlı cihazlardır. Kombiler konusunda pek çok farklı arıza ise gün içerisinde karşımıza çıkabiliyor. Kombiler konusunda bizlere sık gelen şikâyetlerden bir tanesi sıcak su ile beraber peteklerin aşırı ısınmasıdır.

Normal şartlarda musluğa gitmesi gereken su kalorifer kapatma yapmadığından kaloriferde aşırı ısınmaya sebep olabiliyor. Kalorifer tesisat hattının kontrol edilmesi herhangi bir tıkanıklığın olmadığından da emin olunması gerekir. Hem kontrol hem de gerekiyorsa temizlik işlemleri Pursaklar Baymak Servisi teknisyenlerimiz tarafından sizler için garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Pursaklar Baymak Şofben Servisi

24 saat boyunca aralıksız bir şekilde sıcak su ihtiyacının karşılanması adına Baymak  marka şofbenler yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Şofbenin suyu ısıtmaması karşımıza en çok çıkan arıza kayıtlarından bir tanesidir. Eğer böyle bir arıza var ise su ısıtıcıları, kademe anahtarı ya da termostatının kontrolünü sağlıyoruz.

Eğer bir arıza söz konusu ise onarıyor ya da orijinal yedek parça temini ile sorunun üstesinden geliyoruz. Bilinçli müdahale ile Baymak marka şofbenlerinizde kesin sonuç sunuyoruz. Pursaklar Baymak Servisi merkez birimimize günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan gece yarısı dahi olsa çağrılarınıza cevap veriyor ve bulunduğunuz yere gelerek sizleri bekletmeden işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!