Pursaklar Buderus Servisi

Pursaklar Buderus Servisi, kombiniz ya da şofbeniniz sizlere bir sorun çıkardığında, çalışmayı durdurduğunda en hızlı şekilde müdahalede bulunan alanında uzman bir firmadır. Kombi ve şofben gibi yoğun bir şekilde kullanılan cihazlar özellikle yıllık bakımları yapılmadığı zaman ciddi arızalar ortaya çıkarabilirler.

Böyle durumlarda garantili bir şekilde müdahalede bulunan Pursaklar Buderus Servisi çalışanı firma teknisyenlerimiz sizleri en zor durumlardan kurtarmaktadırlar.

Cihazınızda parça bazlı bir sorun olabileceği gibi elektrik, su ya da gaz ile alakalı da bir takım sorunlar ortaya çıkmış olabilir. Bunun tespitini ekiplerimiz hızlı bir şekilde sağlıyor ve arıza ne olursa olsun bilinçli müdahale ile ortadan kaldırıyor.

Kombi ve şofbeninizden sıcak su ya da ısı alamadığınız takdirde günlük işlerinizi yapamadığınız gibi ortamın konforunu da sağlayamazsınız. Alanında uzman kadromuz ile Buderus marka kombi ve şofbenlerinizin bakımını kapsamlı bir şekilde yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalar ile kesin sonuç almanızı sağlıyoruz.

Eğer parça değişmesi gerekiyor ise bunu orijinal Buderus markası parçalarından sağlıyoruz. Bu anlamda cihazınızda herhangi bir performans sorunu da çıkmamış oluyor. Önemli olan kombi ve şofbenleri gerçekten iyi tanıyan bir ekipten yardım almaktır. Bu anlamda yaşayacağınız her sorunda Pursaklar Buderus Servisi profesyonel birimlerimizden yardım alabilirsiniz.

Kombiler özellikle kış günlerinde yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Sıcak su alma adına ise hemen her gün her saat kullanılabiliyorlar. Kombiler konusunda pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela kombinizden istediğiniz düzeyde bir ısı alamıyor iseniz petek giriş ve çıkışlarındaki vanaların tam olarak açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz kapalı ise açmalısınız.

Petek boru hattı temizliği eğer ihmal edilmiş ise boru hattı pislik ile dolmuş olabilir. Petek hattı temizliği yıllık bakımlar çerçevesinde yaptığımız işlemlerin başında gelmektedir. Ancak kombinizde üretimden kaynaklı bir parça arızası da söz konusu olabileceğinden Pursaklar Buderus Servisi teknisyenlerimiz yerinde bakım ve kontrol gerçekleştirerek durumu tam olarak anlayarak bilinçli müdahalede bulunacaktır.

Kombinin patlamalı yanması yine sık karşılaştığımız bir durumdur. Buderus marka kombiniz yanmak üzereyken birkaç saniye bekliyor ise gaz birikmesi söz konusudur. Kombinizin gaz ve çakmak ayarlarını teknisyenimiz gelip kontrol edecek ve düzenlemesini yapacaktır.

Kombiler gibi kullanışlı bir diğer Buderus marka cihaz şofbenlerdir. Şofbeninizde yüksek sıcaklık sorunu yaşıyorsanız su akış kontrolü sağlamalısınız. Su akışı çok düşük ise su musluğunu tamamen açmalısınız. Ayrıca filtrelerin de temizliği önemlidir.

Yaşayacağınız herhangi bir olumsuz durumda Pursaklar Buderus Servisi uzman personelimiz sizlere anında yardımcı olacaktır. Bizleri günün her saati arayabilir ya da web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!