Pursaklar Demirdöküm Servisi

Pursaklar Demirdöküm Servisi, günün ihtiyaçlarını verimli bir şekilde gidermeye yarayan kombi ve şofbenlerinize teknik servis hizmeti vermektedir. Hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacı ancak bu cihazlarla giderilmektedir.

Bazen bu cihazlar sizi öyle zor durumlarda bırakabilir ki öyle zamanlarda alanında uzman bir ekipten destek almanız gerekir. 25 yıldır Demirdöküm marka kombi ve şofbenler konusunda deneyimli ekibimiz ile Pursaklar sakinlerine yardımcı olmaktayız.

Bizim için öncelikli olan daima müşterilerimizim beklentilerini doğru bir şekilde karşılamaktır. Bu bağlamda onları mağdur etmemek adına gece gündüz demeden çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sıcak su hem temizlik hem de beyaz eşyalarımızın çalışması, verimli işlem yapması açısından önemlidir. Sıcak suyunuz kesildiği an büyük bir sıkıntıya düşmeniz de olasıdır.

Pursaklar Demirdöküm Kombi Servisi

Müşterilerimiz bizleri aradıklarında ve yaşadıkları sorunu dile getirdiklerinde anında çözüme ulaşıyorlar. Çünkü firma olarak benimsediğimiz ilke öncelikle müşterilerimizin memnuniyetidir. Demirdöküm marka kombi ve şofbenler her ne kadar kaliteli olsalar da ortaya çıkardıkları sorunlar dahilinde kullanıcıları zor duruma düşürebiliyorlar.

Böyle durumlarda ister onarım olsun ister yedek parça montaj olsun işin ehli, donanımlı teknik ekibimiz ile hızla yetişerek ihtiyaçlar karşılıyoruz. Günün her saati aktif olarak sahada çalıştığımız için dilediğiniz an Pursaklar Demirdöküm Servisi numaramızdan bizlere ulaşabiliyorsunuz.

Kombilerin tesisattaki su basıncının artması karşımıza sık çıkan arıza kayıtlarından bir tanesidir. Bunun nedeni büyük ihtimalle genleşme tankındaki azot gaz basıncının yeterli olmamasıdır. Kombiye bar 1,5 derece olacak şekilde su basılmalıdır.

Tank arızalı ya da delinmiş ise mutlaka onarımının vakit kaybetmeden yapılması gerekir. Tank delinmiş ise sürekli su sızması olacağından basınç sorunu sık bir şekilde görülecektir. Bu konuda sizlere Pursaklar Demirdöküm Servisi ekibimiz gerektiği şekilde yardımcı olacaktır.

Kombilerde karşımıza çıkan arıza tiplerinden bir tanesi de ateşleme arızasıdır. Eğer kombinizdeki iyonize çubuğu bozulmuş ise böyle bir sorun ile karşılaşmak mümkündür. Bunun yanında kombinin alev kopartması durumu da söz konusu olabilir.

Ayrıca elektronik kart arızası da ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Bu konuda kapsamlı bakım ve onarım işlemi Pursaklar Demirdöküm Servisi teknik birimlerimiz tarafından yapılacaktır.

Pursaklar Demirdöküm Şofben Servisi

Eğer şofbeninizde aşırı sıcak su akma durumu var ise elektrik devrelerinde sorun olabilir. Öncelikle cihazınızı resetlemeli yani yeniden başlatmalısınız.

Yeniden çalıştırdığınızda sonuç alamazsanız cihazınızın emniyet termostatının kontrol edilmesi gerekecektir. Bunun için ise Pursaklar Demirdöküm Servisi çalışanı personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Demirdöküm marka ister kombi olsun ister şofben olsun yaşayacağınız her tür sorun için Pursaklar teknik destek birimlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Gece de hizmet verdiğimiz için 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!