Pursaklar Ferroli Servisi

Pursaklar Ferroli Servisi 1Pursaklar Ferroli Servisi, ısınma ve sıcak su ihtiyacı en temel ihtiyaçlarımız arasındadır. Özellikle yakın dönemde çıkan pek çok kullanışlı cihaz ile bu ihtiyaçlarımızı rahatlıkla giderebiliyoruz. Kombi ve şofbenler artık o kadar çok seçenekle piyasada yerini alıyor ki isteyen herkes dilediği kapasitede bir cihaz seçebiliyor. Ferroli markası kombi ve şofben ihtiyacı olan herkese birbirinden kaliteli modelleri ile yardımcı oluyor.

Kombi ve şofbenler konusunda teknik anlamda her türlü tecrübeye sahip olan firmamız ise Pursaklar sakinlerine gece gündüz demeden her türlü desteği sağlıyor. İster telefonla ister online olarak web sitemizden yapacağınız arıza kaydı ile dilediğiniz an Pursaklar Ferroli Sevisi gezici ekiplerimizden hizmet alabiliyorsunuz.

Kombiler ve şofbenlerde genelde ortaya çıkan arızalar birbirine benzer olduklarından arıza tespitini de hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle teknisyenimiz arızanın ne olduğunu tespit edecek ve sonrasında doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir. Doğru tespit ve doğru yöntemle cihazlarınız ilk günkü performansına dönecektir.

Kombiniz ısıtmıyor ya da sıcak su sağlamıyor ise tüm parçalar elden geçirilecek ve parçaların tam anlamı ile düzgün bir şekilde çalıştığından emin olunacaktır. Ancak eğer herhangi bir parçada onarılamayacak ciddi bir sorun çıkmış ise Pursaklar Ferroli Servisi olarak sizlere orijinal Ferroli yedek parça temin ederek montajını gerçekleştirmekteyiz.

Ferroli marka kombiler her ne kadar dayanıklı ve kullanışlı olsa da bazı nedenlerdne ötürü arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Mesela kombinizi çalıştırdığınızda ve sıcak suyu açtığınızda arızaya düşüyor ise akış anahtarı kontrol edilmelidir. Ayrıca diyafram delinmiş olabilir ve su sızdırma neticesinde basınç sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Kombinizde rahatsızlık düzeyinde bir ses sorunu yaşıyorsanız fanlarınız kirlenmiş olabilmekle beraber parçalardan kaynaklı bir ses sorunu da oluşuyor olabilir, Pursaklar Ferroli Servisi tarafından cihazınız kontrol edilmelidir.

Ferroli marka kombiniz ısındıkça tesisattaki su basıncı da artıyor ise vakit kaybetmeden ekibimiz ile irtibata geçmenizi öneriyoruz. Böyle bir durumda genleşme tankında bir arıza ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Genleşme tankındaki azot bitmiş olabilir. Ayrıca genleşme tankı yırtılmış ya da denlinmiş ise sürekli olarak basınçta bir artış görmeniz olasıdır. Pursaklar Ferroli Servisi çağrı merkezimizi arayarak teknik destek istediğinizde personelimiz bulunduğunuz yere gelerek cihazınıza kapsamlı bir bakım yapacaktır.

Kombinizdeki basınç sorunu görmezden gelinecek bir durum değildir. Eğer onarımı yapılmaz ise basınç sürekli değişeceğinden ve cihaz sürekli arızaya geçip kendisini korumaya alacağından kullanmanız da mümkün olmayacaktır. Ferroli marka hem kombi hem de şofbenleriniz için bizleri günün her saati arayabilirsiniz. İsterseniz yıllık bakım dilerseniz bakım ve onarım hizmeti Pursaklar Ferroli Servisi ekibimiz tarafından garantili bir şekilde verilmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!