Pursaklar Profilo Servisi

Pursaklar Profilo Servisi 1Pursaklar Profilo servisi evdeki en çok kullanılan elektronik cihazlarınızın her türlü problemini çözmek için kurulmuş bir firmadır. Sizler için 7-24 çalışan uzman ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde günün her saati kolaylıkla Profilo markalı cihazlarınızın bakım, tamir, temizlik, montaj, kurulum, parça değişimi gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Her evde bulunan televizyonunuzun herhangi bir arızasında bizler ile yani Pursaklar Profilo Servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz. T

elevizyon gibi elektrikli cihazların bozulması durumunda elle müdahale yerine elektronik test cihazları ile arıza tespit edilmektedir. Bu sayede televizyonunuz arıza bilinmeden açılıp herhangi bir zarar görmeden profesyonel bir şekilde tamir edilir.

Çamaşır makineleri az su harcayarak hijyenik bir şekilde çamaşırların yıkanmasını sağlamaktadır. Pursaklar Profilo Servisi olarak birçok ev hanımının tercih ettiği markalardan biri olan Profilo çamaşır makinesi tercih edilmelidir. Tercih edilen çamaşır makineleri hem çevre dostu hem de tasarruflu makinelerdendir.

Çamaşır makinenizde tambur dönmemesi içerideki kazanın düştüğü ya da bağlantının kırıldığı anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda alanında uzman Pursaklar Profilo servisi ile iletişime geçilmesi makineniz ve tesisatınız için en doğru karar olacaktır.

Artık her evde ve iş yerlerinde bulunanbeyaz eşya cihazlarından bulaşık makinesibulaşıklarınızın hijyenik ve tasarruflu bir şekilde temizlenmesi için son derece önemlidir. Profilo bulaşık makinesinin kapak yaylarının bozulması düzgün bir şekilde kapanmasını engellemektedir.

Kapak yaylarının bozulması durumunda Pursaklar Profilo servisi ile iletişime geçerek yayların tamirini ya da değişimini sağlayabilirsiniz. Kapak yaylarının bozulması makinenin tam kapanmasını engellediği için yıkama işleminin başlamasını da engellemektedir.

Doğal gaz ve kombi bulunmayan evlerde suyun hızlı bir şekilde ısınmasını sağlayan şofben elektronik cihazlardandır. Bu sebepler herhangi bir arıza durumunda kesinlikle elle müdahale edilmemelidir. Hem sağlığınıza hem de tesisatınıza zarar verebilecek olan şofbenler alanında uzman Pursaklar Profilo servisi tarafından tamir edilmelidir.

Aynı zamanda sadece tamir değil şofben kurulumunu da yapan Pursaklar Profilo servisi sayesinde evinizde verimli ve sağlıklı bir şekilde şofben kullanabilirsiniz.

Buzdolapları her evin demirbaş elektronik aletleri arasında yer almaktadır. Buzdolabınızı evde yerleştirirken profesyonel bir şekilde Pursaklar Profilo servisi ile iletişime geçmek en doğru kurulumu sağlayacaktır. Profilo buzdolaplarının arkasının tamamıyla duvara bitişik olmaması verimli çalışması ve motorunun ömrü için çok önemlidir. Arkada bulunan motorun havadar bir yerde sıkış olmaması buzdolabı kurulumunun en önemli noktalarındandır.

Pursaklar Profilo servisi sayesinde evinizde bulunan her türlü cihazın bakım ve tamir işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Sizler için uzun süredir en kaliteli hizmeti vermekte olan servisimiz ile çağrı merkezi ya da mail adresi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Profilo marka bulaşık makineleri tasarruflu kullanımı sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bulaşıklarınızda yemek artıklarının kalması durumunda tuzu değiştirerek hızlı ve basit bir şekilde çözüm elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!