Pursaklar Protherm Servisi

Pursaklar Protherm Servisi 1Pursaklar Protherm Servisi, şofben, kombi ve kazan kullanan on binlerce insanın her tür teknik ihtiyacını karşılayan Pursaklar Mahallesinin en köklü firmasıdır. Isıtma sistemi cihazlar her geçen gün yeni bir modeli ile hem evlerde hem de işletmelerde yerini alıyor.

Özellikle günün 24 saati kesintisiz sıcak su isteyenler bu tip cihazlarla ihtiyaçlarını gideriyor. Ancak her markanın olduğu gibi Protherm markasının da alanında uzman bir servisinden destek almanız gerekebilir.

Çünkü cihazlarınızın ne zaman arıza ortaya çıkaracağını bilemezsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda ortaya çıkacak bir arızaya karşı tedbirlerinizi almalısınız. Bu tedbirler ise ancak yıllık bakımlarla gerçekleşebilir. Pursaklar Mahallesinde Protherm kullanıcılarına yakın, hızlı ve garanti hizmet veren bir firma bulunmaktadır.

25 yıllık bir deneyim ile bilinçli müdahale ile kesin sonuç sunuyoruz. Yıllık bakımdan kalorifer hattı temizliğine, parça bakımı ve değişimine kadar aklınıza gelebilecek tüm detaylarla Pursaklar Protherm Servisi kalite ve güvencesi ile ilgileniyoruz.

Protherm markasının merkezi ısıtma sistemleri açısından en çok kullanılan cihazları kazanlardır. Özellikle fabrika ya da site gibi alanlarda, devasa iş merkezlerinde sıklıkla kullanılan cihazlardır. Kazanlar konusunda pek çok tedbir alabilir ve cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Firma olarak müşterilerimize bu konuda oldukça yardımcı olmaya çalışıyor ve akıllarındaki soruları ortadan kaldırıyoruz. Mesela kazanınız çok fazla yakıt sarfiyatı yapıyor ise yanma havası gerekenden az ya da çok demektir, ayar gerektirir. Ayar için Pursaklar Protherm Servisi ekiplerimizden yardım talep edebilirsiniz.

Eğer duman boruları ve gaz yolları kirlenmiş ise yine yakıt sarfiyatı fazla olacaktır, temizlenmesi gerekir. Meme olması gerekenden büyüktür, yanlış seçilmiştir. Memenin brülör markasına, kazan yanma odasına ve püskürtme basıncına uygun seçilmesi gerekir.

Bu konuda gerekiyor ise mutlaka yardım alın. Kazanınızda yanma havası düşük olabilir. Yakıt borularında sızıntı söz konusu olabilir, kontrolü uzman bir el tarafından sağlanmalıdır. Bu konuda Pursaklar Protherm Servisi teknisyenimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kazanınızda brülör yakıt pompası sesli çalışıyor ise pompa basıncı yüksek olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Pompa emme hattından hava alıyor olabilir yine kontrolü gerekecektir. Eğer yakıt pompaya yeteri kadar ısınmış bir şekilde gelmiyor ise bu sorun görülebilir.

Gerekli kontrolleri sağlanması için Pursaklar Protherm Servisi teknik birimlerimizden mutlaka yardım alınız. Protherm markasının kazanlarda olduğu gibi kombi ya da şofbenlerinde de ortaya çıkabilecek olumsuz durumlarda ekibimizden günün her saati yardım talebinde bulunabilirisiniz.

Operasyon merkezimiz Pursaklar sakinleri için gece gündüz demeden 24 saat boyunca açıktır ve çağrılara cevap vermektedir. Sizlere en yakın servis aracımızı yönlendirerek zaman kaybetmeden bakım onarım işlemlerini tamamlıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!