Pursaklar Vestel Servisi

Pursaklar Vestel Servisi 1Pursaklar Vestel Servisi olarak, Pursaklar ilçesine bağlı tüm semtlere anlık ve profesyonel hizmet verme prensibindeyiz. Vestel marka beyaz eşyaşofben, TV ve klima arızalarınızı garantili çözümler ile onarıyoruz.

Günün her saati, hafta sonu da dahil, çağrı merkezimize arıza kaydı bırakabilirsiniz. Mobil ekiplerimiz derhal adresinize yönlenerek gerekli işlemleri başlatacaklardır.

Yıllardır sektörde öncü yaklaşımlarımızla hizmet verdiğimiz Çayyolu Vestel Servisi olarak, makinelerinizin ömrünü uzatmak adına yapılması gereken adımları sizlerle paylaşıyoruz.

Teknik ekiplerimizle her ürününüze ayrı bir uzmanlıkla yaklaşırken makinelerinizin ömrünü uzatmak adına yapılması gerekenleri de sizlerle paylaşmayı ihmal etmiyoruz.

Makinemi Ne Zaman Değiştirmeliyim?

Vestel çamaşır ve bulaşık makineleri, diğer tüm Vestel ürünleri gibi yüksek teknoloji ile üretilen makinelerdir. Her evin vaz geçilmezi olan Vestel çamaşır ve bulaşık makinelerini talimatlara göre kullanmak, makinenizin ömrünü uzatacaktır.

Öncelikle bilinmelidir ki çamaşır ve bulaşık makinelerinin ömrü en az 25 senedir. Kullanıcıların uyması gereken talimatlarla bu seneyi uzatmak mümkündür. Bu sebeple Pursaklar Vestel Servisi olarak, ekonomik ve yenilikçi yaklaşımlarımız uyarınca, 25 seneden az kullanılmış makinelerinizi değiştirip, boşu boşuna masraf etmemenizi önemle bilgilerinize sunmak isteriz.

Çamaşır Makinelerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Çamaşır makinenize kapasitesinden fazla çamaşır yüklenmemelidir.
  • Enerji tasarrufu sağlamak adına A++ makineler tercih edilmelidir.
  • Yine tasarruf etmek adına, çamaşırların birikmesini beklemek, az çamaşırla makineyi çalıştırmamak önem arz etmektedir.
  • Makine için seçilen deterjanın kaliteli olması ve durulama suyuna yumuşatıcı kullanılması önemlidir.

Bulaşık Makinelerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Aşırı sıcak suda yıkama yapmak, makinenizin ömrüne ve performansına zarar verecektir. Bu sebeple makineniz normal ayarda kullanılmalıdır.
  • Bulaşıkların ön kapağa koyulması kesinlikle yanlıştır, kırılmasına sebep olabilir. Şayet kırılma gibi bir problem ile karşılaşırsanız, Pursaklar Vestel Servisi çağrı birimimize arıza kaydı bırakabilirsiniz. Onarım işlemleri orijinal yedek parçalar ile sağlanır.
  • Fazla suya maruz kaldığı için bulaşık sepetleri periyodik olarak kontrol edilmelidir. Eğer paslanma sorunu var ise kesinlikle kullanılmadan, Pursaklar Vestel Servisi ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Yağlı bulaşıklar öncelikle sudan geçirilip öyle makineye yerleştirilmelidir.

Klima Bakımı Nasıl Yaptırılır?

Her işte olduğu gibi klima bakımı gibi teknik konularda da mutlaka uzman merkezlere başvurmak, kaliteli hizmet almanız açısından önem teşkil etmektedir. Bunun bilincinde olan Pursaklar Vestel Servisi firmamız, klima bakım, onarım işlemlerini de titizlik ve ustalık prensibi ile yapmaktadır. İş yerleri için yılda en az 2 kere önerilen klima bakımının, evlerde kullanılan klimalar için de yılda 1 kez yaptırılması uygundur. Vestel klima bakımı, bir dizi teknik süreci beraberinde getirir.

Pursaklar  ilçesine bağlı tüm semtlere hizmet veren Pursaklar Vestel Servisi ekiplerimiz, bakım işlemlerine öncelikle klimanın iç üfleme fanlarından başlar. Daha sonra filtreler ve hava kanalları dikkatli bir şekilde ilaçlanarak temizlenir. Aynı şekilde, dış ünite de iç ünitedeki işlemlerden geçerek ilaçlanır ve muhakkak gaz kontrolü yapılır. Yeterli gaz olmaması, klimadan soğuk ısı veriminin alınamamasına neden olur.

Tüm bu ve detaylı teknik süreçlerin akabinde bakımı tamamlanan klimalar,Pursaklar Vestel Servisi ekiplerimizce insan sağlığına zarar vermeden, oda ve iklim koşulları uyarınca en doğru ayara getirirler.

Konforlu Bir Hayat İçin Hermetik Şofbenler

Bacalı şofben artık yerini, kendi bacası ile dışarıdaki oksijeni yakarak sıcak su oluşturan son sistem hermetik şofbene bırakmıştır. Bu nedenle Vestel hermetik şofben gaz kaçağı riskini minimuma indirmesi açısından güvenlidir ve Pursaklar Vestel Servisi olarak tarafımızca da önerilir.

Hermetik şofbenin bacalı şofbene göre tercih edilmesinin bir diğer sebebi de banyoya rahatlıkla bağlanabilir olmasıdır. Hem LPG hem de doğalgaz ile kullanılan Vestel Hermetik Şofbenleri, Pursaklar Vestel Servisi ekiplerimize hangi yöntemle kullanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!