Sincan Alarko Servisi

Sincan Alarko Servisi ev ve işletmelerin en büyük ihtiyaçlarından ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını gideren Alarko marka cihazların bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapan yılların firmasıdır. Alarko markası ürettiği cihazlarla Sincan halkının en büyük ihtiyaçlarını gidermekte bunu yaparken de ekonomi yönünden tasarruf sağlamaktadır.

Yıllardır Alarko marka cihazlar konusunda yaptığımız çalışmalar ile müşterilerimize en iyiyi sunmayı amaç edindik. Bu bağlamda gece gündüz demeden onları için çalışmaya devam ediyoruz. TSE standartlarında hizmet sunan firmamızdaki tüm personelimiz Alarko marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış profesyonel kişilerdir. Bizden arıza onarım hizmeti aldığınız takdirde sizlere bir yıllık Sincan Alarko Servisi garantisi de sunuyoruz.

Sıcak yaz günlerinde farklı modellerle insanlara sunulan Alarko marka klimalar oldukça kullanışlı cihazlardır. Klimalar konusunda pek çok farklı arıza çeşidi ile karşılaşabiliyoruz. Eğer klimanız çalışmıyor ise iç ünite göstergesinin yanıp yanmadığına bakmalısınız.

Gerekirse kumandasından açma kapama işlemini yapın. İç ünitede Timer göstergesinin yanıp yanmadığına bakılmalıdır. Eğer yanıyor ise başlama süresi biraz uzun sürüyor olabilir. Fakat beklemenize rağmen hala bir geri dönüş alamamış iseniz zaman kaybetmeden Sincan Alarko Servisi merkez ofisimiz ile irtibata geçerek yardım talebinde bulunmanızı öneririz.

Günün her saati sıcak su ihtiyacımızı karşıladığımız Alarko marka şofbenler de oldukça kullanışlı cihazlardır. Şofbenler konusunda bize gelen şikâyetlerden bir tanesi şofbenin suyu yeteri kadar ısıtmaması sorunudur. Şofbeniniz suyu yeterince ısıtmıyor ise elektrik devrelerinin kontrol edilmesi gerekir. Elektrik devrelerinden ortaya çıkmış bir sorun nedeni ile ısıtıcılara gereken enerji gitmiyor olabilir. Bu konuda gerekli kontrolleri Sincan Alarko Servisi teknik birimimiz sizin için yapacaktır.

Kazanlar, merkezi ısıtmada kullanılan geniş çaplı ısı sağlayan kullanışlı cihazlardır ve Alarko markasının da pek çok kazan çeşidi bulunmaktadır. Kazanlar konusunda da günlük olarak farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Kazan yakıtı tam yakmadan atıyorsa kazan yakıt besleme süresini azaltmayı deneyiniz.

İki saat kadar sonra yeniden gözlemleyin ancak sorun devam ederse mutlaka bizimle irtibata geçin. Kazan brülör ateşlemesi olmuyor ise cihazınızı yeniden başlatın ve brülörün ateşlenmesini bekleyin ancak bir sonuç alamaz iseniz uzman desteği için Sincan Alarko Servisi çağrı merkezimizden mutlaka bizlere ulaşın.

Kombiler konusunda ise aldığımız arıza tipleri benzerdir. Bunlardan bir tanesi dış gövdenin çok fazla ısınmasıdır. Kombide aşırı ısınmanın nedeni genellikle termostat ile alakalıdır. Termostat kontrolü ve arıza onarımı Sincan Alarko Servisi personelimiz tarafından yapılacaktır. Şayet gerekiyor ise orijinal Alarko yedek parça temin ve montajı yine ekiplerimiz tarafından yapılacak ve cihazınız ilk günkü performansına kavuşacaktır.

Bulunduğunuz ortama uygun bir seçimde bulunduğunuz zaman kapalı mekân ısınma avantajları sizin için çok daha uygun koşullarda gerçekleşebilir. Sincan Alarko servisi yardımı aldığınız zaman gerek altyapı çalışmalarında gerekse sonradan ortaya çıkan sorunlar da elbette ki daha bilinçli bir yaklaşım size yardımcı olacaktır. Ortama uygun ve bulunduğu mekâna uyumlu kombi tercihi ile birlikte doğru seçim yapmanın avantajlarını siz de görebilirsiniz.

Bakım ve onarım konusunda ise uzman ekiplerin iş başında olduğu sürece size avantajları beklediğinizin de ötesinde olacaktır. Yeni nesil cihazlar performans olarak avantajlı bir seçenek olduğu gibi güvenlik konusunda da insanlara önemli derecede katkıda bulunmaktadır. Uzman ekibin proje aşamasında bu gibi konulara dikkat göstermesi yine çok büyük önem taşıyor.

Güler yüzlü ve ne yaptığını bilen personelin katkısıyla birlikte Sincan Alarko servisi desteğini aldığınız andan itibaren gerek proje çizimi esnasında gerekse de sonradan en kaliteli hizmetlere ulaşabilirsiniz. Böyle bilinçli davranmak suretiyle masrafların yine asgari düzeyde kalacağını ve avantajlı seçeneğini size her zaman yardımcı olacağını söylememiz mümkündür.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!