Ankara Regal Servisi

Regal Servisi

Ankara  Regal Rervisi tamir atölyelerini son model cihazlarla donatarak, tüm tamirat işlemlerini ince eleyip sık dokuyarak ve teknolojik cihazların yardımı ile , hiç bik eksiği göz ardı etmeden gerçekleştirmektedir. Regal markası satış grafiklerindeki yüksek rakamlarla kendisini ispatlamış , uygun fiyatlı ürünleri ile de tercih sebebi olmuştur.

  • Ankara Ragal Servisi
  • Regal Televizyon Tamiri
  • Regal Klima Servisi
  • Ankara Regal Beyaz Eşya Servisi
  • Regal Onarım Merkezi
  • Regal Yedek Parça

Ankara Ragal Servisi klimadan çamaşır makinasına , buzdolabından , bulaşık makinasına , kurutma makinasından televizyona kadar çeşit çeşit ve zengin ürün çeşitleri ile ülkemizin en ücra noktalarına kadar ulaşmış ve hemen hemen her evde kensisine bir yer bulmuştur. 

Tabi Regal markasının da satıştan sonra bakım , tamir ve yedek parça ihtiyaçları için servise ihtiyacı vardır. Ankara Bölgesinde bu açığı kapatmak için yıllar önce kurulan Ankara Ragal Servisi başarılı çalışmaları ile ilk günden bu güne kadar geçen sürede göz doldurmayı başarmıştır.

Ankara regal servisi siz sevgili ve saygıdeğer müşterilerimizi memnun etmek için regal ekibi olarak Ankara`nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz bu hizmette ki amacımız siz değerli müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmaktır. 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Herhangi bir arıza veya teknik bir sıkıntınızda Ankara regal servisine ulaşabilirsiniz.

 Ankara regal teknik servisi olarak çamaşır makinası, televizyon, buzdolabı, bulaşık makinası gibi beyaz eşyalarınızın teknik sorunlarında ekibimizde bulunan işinde uzman olan kişiler tarafından bakım ve onarımı gerçekleştirilmektedir. Yaklaşan yaz aylarında sıkça kullanılan klimaların teknik kontrolü, bakımı ve temizliği de güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Teknik sorunlarda, bakım ve onarımda kullanılan malzemeler ise garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Bize Danışın

 Aynı zamanda ücretlendirme konusunda da firma olarak uygun fiyatlara sizlere hizmet sunmaktayız. Nakit paranın yanında pos cihazlarımız ile kredi kartı ile ödeme yapabilmektesiniz. Uygun ödeme seçenekleri ve birinci sınıf ürünleriyle servis araçlarımız ile en kısa zamanda Ankara`nın tüm ilçelerine hizmet vererek sizleri mutlu ve memnun etmek için 7 gün 24 saat çalışmaktayız.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Regal Servisi , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe Regal Servisi, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı Regal Servisi, Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye Regal Servisi, Anıttepe , Kolej , Maltepe Regal Servisi, Siteler , İskitler , Natoyolu Regal Servisi, Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere Regal Servisi, Ostim Regal Servisi, Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı Regal Servisi, İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy Regal Servisi, Ufuktepe Regal Servisi, Aydınlıkevler Regal Servisi, Ümitköy Regal Servisi, Pursaklar Regal Servisi, Elvankent Regal Servisi, Bağlıca Regal Servisi, Ulus Regal Servisi, Etlik Regal Servisi, Emek Regal Servisi, Demetevler Regal Klima Servisi, Bahçelievler Regal Servisi, Kızılay Regal Servisi, Gölbaşı Regal Televizyon Servisi, Altındağ Regal Servisi, Balgat Regal Servisi, Sincan Regal Servisi, Etimesgut Regal Servisi, Mamak Regal Servisi, Eryaman Regal Klima Servisi, Çukurambar Regal Servisi, Batıkent Regal Servisi, Yenimahalle Regal Servisi, Keçiören Regal Servisi, Dikmen Regal Servisi, Çayyolu Regal Servisi, Çankaya Regal Servisi

Klima , beyaz eşya televizyon gibi Regal markalı ürünlerinizi mutlaka bir yetkili servis ile iletişime geçerek kurdurup garanti evraklarını imzalatınız. Bu işlem garanti süreleri içerisinde cihaza yapılacak müdahalelere ve parça değişimlerine hiç bir ücret ödemeden tamir olanağı sağlar. üstelik kurulum aşamasında teknisyenlerin size çalışma ve kullanma ile ilgili vereceği ip uçları sorunsuz kullanım imkanı tanır.

Ankara Ragal Servisi randevu usulü ile hizmet etmektedir. Lütfen telefon ile iletişim kurarak uygun olduğunuz zaman ve gün için randevu talep ediniz.