Ankara SEG Servisi

SEG Servisi

Ankara SEG Servisi olarak eleman temininde aradığınız bütün özellikleri üzerinde bulunduran firmamız, kısa zamanda en iyi hizmeti sunmaktadır. Başarılı ve etkili bir teknik servis hizmeti için, işin uzmanı olan ekiplerimizin tercih edilmesi, oldukça önemlidir. Sağlıklı bir teknik hizmet için, aradığınız mükemmel hizmetleri, tecrübeli ve sertifikalı ekiplerimizden görebilirsiniz. SEG servisi olarak klima televizyon ve beyaz eşya ürünlerinize aradığınız ve özlediğiniz hizmeti sunuyoruz. Satın alıp kullandığınız ve belli bir süre sonra bakım isteyen veya arızalan cihazlaınız için sağda solda servis personeli aramayın. Emin olunuz ki biz size en kaliteli ve en ucuz servis hizmetini sunacağız.

 Beyaz eşya, klima ve televizyon  bakımında aradığınız tecrübeli hizmeti sunan ekiplerimiz, yaz aylarına girmeden klima, kış aylarına girmeden kombi bakımlarının yapılmasını tavsiye etmektedir. Bunun nedeni ise kış ve yaz aylarında rahat etmek içindir. Günümüz şartlarında aradığınız en iyi teknik hizmeti sizlere sunan ekiplerimiz, Ankara SEG Servisi hizmeti kategorisinde, aradığınız mükemmel çözümleri sunmaktadır. İşin uzmanı olan ekiplerimiz, kısa zamanda en etkili hizmeti sizler için sunmaktadır. Soğuklar gelmeden kombi, çok sıcak yaz ayları gelmeden klima bakımlarının yapılmasını tavsiye etmektedirler.

SERVİS HİZMETİ SUNDUĞUMUZ İLÇELER ;

Anıttepe Seg Servisi , Saimekadın Seg Servisi, Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri Seg Servisi, Ayvalı Seg Servisi, Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan Seg Servisi, Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe Seg Servisi, Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere Seg Servisi, Ostim ,Seg Servisi Öveçler Seg Servisi, Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe Seg Servisi, Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek Seg Servisi, Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ Seg Servisi, Balgat , Sincan , Etimesgut Seg Servisi, Mamak Seg Servisi, Eryaman Seg Servisi, Çukurambar Seg Servisi, Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen Seg Servisi, Çayyolu Seg Servisi, Çankaya Seg Servisi

Ankara SEG Servisi öncü ve yenilikci çalışmalarını teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek kazanmakta ve bunu tamirat işlemlerine yansıtmaktadır. Montaj ve bakım kategorisinde de gayet başarılı olan personellerimiz konusunda eğitim görmüş personeller arasından seçilmekte ve eğitimlerini her yıl yenilemektedir. Teknoloji o kadar çabuk ve hızlı gelişiyor ki ayak uydurmak neredeyse imkansız, ama biz tüm personellerimiz çağın gerisinde kalmaması için sürekli eğitime tabi tutuyoruz.