Ankara Siemens Servisi

Siemens Servisi

Ankara Siemens Servisi sizlere seçkin hizmetlerine ulaşma fırsatı vererek Siemens amblemi taşıyan televizyon , klima , buzdolabı çamaşır makinası ve bulaşık makinası gibi ürünlerinize mükemmel tamir imkanı sağlamaktadır.Dünya çapında bir marka olan Siemens , geniş ve uzman servis kadrosu ile Ankara bölgesinde tamir hizmeti gerçekleştirmektedir.

  • Ankara Siemens Servisi
  • Siemens Televizyon Servisi
  • Siemens Beyaz Eşya Tamiri
  • Ankara Siemens Klima Servisi
  • Siemens Yedek Parça
  • Siemens Bakım Ve Tamir Hizmetleri

Ankara Siemens Servisi bakım hizmetlerinin yanı sıra tamir ve montaj gibi işlemlerinizi dikkatli ve kusursuz şekilde gerçekleştirmektedir. Unutmayınız ki iyi bir servisin yapacağı tamiratlar kalıcı etkiler bırakarak ürününüzün senelerce ve sorunsuz çalışmasını sağlar.

Ankara Siemens servisi olarak Siemens marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, televizyon, klima, ve hanımların en büyük yardımcısı olan her türlü küçük ev aletlerinin her türlü bakım, onarım ve kurulum işlemlerini itina ile yapmaktayız.

Kurulduğu yıldan bu yana Ankara halkına hizmet veren firmamız, güvenilir nitelikli ve hızlı hizmet garantimizle, tüm müşterilerinizin takdirini kazanmıştır. Yıllardır göstermiş olduğumuz faaliyetlerimizi ise bizlere tecrübe olarak geri dönmüştür. Siemens markalı cihazlarınızın gerek kurulumu olsun, gerek, bakımı gerek se tamiri olsun, istediğiniz her an hizmetinizdeyiz.

 Cihazlarınızın sağlıklı çalışabilmesi için kullanımı ve kalitesi kadar kurulumu da çok önemlidir. Yanlış kurulan cihazlarınız performanslı çalışmaz ve istenilen verimi sağlayamaz. Bu durum özellikle beyaz eşya ve klimalar için geçerlidir. Klimaların kurulumu teknik bilgi ve servis isteyen bir iştir. Aksi halde geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Siemens teknik servisi olarak cihazlarınızın kurulumundan tutup her türlü bakım ve onarım çalışmalarını itina ile yapmaktayız. Parça değişimlerinde orijinal parça kullanmakta olup, 1 yıl garanti altına almaktayız.

Kombilerinizin bakım ve onarım hizmetlerini profesyonel teknik servisimiz tarafından yapılmaktadır. Ankara Siemens Servisi bünyesinde çalışan teknik personellerimiz iyi eğitim almış sertifikalı, güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Ankara Siemens Servisi şehrin her noktasına servis hizmeti verecek şekilde konumlandırılmıştır. Gezici araçlarımızla çağrılarınıza anında yanıt vererek sizleri bekletmeden , en hızlı müdahalelerde bulunmaktayız. Bir de şunu eklemek isteriz ; kullanım kılavuzlarına göz atmadan asla Siemens markalı ürünlerinizi kullanmayınız. Yanlış yapacağınız bir hareket ürünün zarar görmesine , sizin de maddi kayıp yaşamanıza sebep olabilir