Sincan Hotpoint Servisi

Sincan Hotpoint Servisi 1Sincan Hotpoint Servisi Ankara’nın sincan semtinde hotpoint marka beyaz eşya cihazlarına her türlü hizmeti sunmak için kurulmuş olan bir teknik servistir.

Sincan Hotpoint Servisi her türlü beyaz eşyalarındaki arıza ve tamir durumlarında hızlı bir şekilde adresinize ulaşarak sorunu yerinde çözer.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimiz evlerinde kullandıkları beyaz eşya cihazlarında yaşadıkları her türlü sorunda neresi ile irtibata geçeceklerini çok iyi bilirler. Çünkü yıllardır servisimizden kaliteli ve kurumsal hizmet almaktadırlar.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazınız bazen yüksek sesle çalışabilir, bu durumda ilk akla gelen durum tambur yatak rulmanlarında sorun olduğu anlamını taşımaktadır. Tambur yatak gövdesinde gevşemiş olma ihtimali arasındadır.

Tambur gövdesinin kontrolü, cıvataların kontrolü, kazan ile tambur arasına sıkışan bir parça ve eşya var mı gibi kontroller yapıldıktan sonra sorun hala düzelmez ise yapılacak tek şey Sincan Hotpoint Servisi ile iletişim kurup çağrı merkezimizden randevu alarak sorununuzun hızlı bir şekilde çözümünü sağlamaktır.

Sincan Hotpoint Servisi olarak müşterilerimize her zaman tavsiyemiz beyaz eşya cihazlarınızın gece geç saatlerde çalıştırılmasıdır. Çünkü o saatlerde elektriğin tarifesi ucuz olduğundan ekonomik anlamda tasarruf sağlanacaktır.

Sincan Hotpoint Servisi olarak bir diğer tavsiyemiz ise çamaşır makinelerinde veya bulaşık makinelerinde kullanım esnasında mutlaka kısa programların çalıştırılmasıdır. Bu programlar kullanıldığı zaman hem zamandan hem de ekonomik anlamda tasarruf sağlanmış olur.

Ayrıca evinizde kullandığınız tüm beyaz eşya cihazlarınızın prizlerinin mutlaka topraklı olması diğer elektronik cihazlarınız içinde çok önemlidir. Topraksız olan prizlerde meydana gelecek sorun diğer elektronik cihazlarınızı da etkileyecektir.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınız olan çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi hiç durmadan 5 saat boyunca çalışıyor ise program kartı bozulmuştur. Bu durumda yapılacak tek şey Sincan Hotpoint Servisi ile iletişime geçip sorunun çözümünü sağlamaktır.

Eğer bulunduğunuz mahallede düşük voltaj varsa, cihazlarınızın zarar görmemesi için mutlaka regülatör kullanmanız Sincan Hotpoint Servisi olarak her zaman tavsiye edilmektedir.

Buzdolabı cihazlarınızda kapak açıldığında ses duruyor, kapak kapatıldığında tekrar ses başlıyor ise bu iç fanların arızalı olduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca, dondurulan yiyecekler çözüldükten sonra hemen tüketilmeli tekrar dondurulmamalıdır.

Bütün hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın mutlaka her yıl düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu konu büyük önem taşımaktadır. Özellikle kaliteli hizmet sunarak kendi adını tüm ilçeye duyurmuş olan servisimiz, her zaman bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşteri memnuniyeti adına da yıllardır yapmış olduğu hizmetler arasında nöbetçi personel uygulamasını da hayata geçirmiş olan servisimiz ayrıca kapıda nakit ödeme, kredi kartına taksit gibi ödeme konusunda da kolaylıklar ve ilkleri hayata geçirmiştir.

Bütün bu hizmetler Sincan Hotpoint Servisi ismi ile harika işler yapan servisimiz tarafından müşteri memnuniyeti adına yapılmış olan hizmetler olup bu konu firmamız için olmazsa olmazlarımızdır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!