Sincan Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Sincan Arçelik servisi, tamir bakım ve montaj konusunda Sincan bayisi olarak en iyisini yapmayı hedeflemektedir. Kombi kurulum ve bakım, klima düzenli temizlik ve şofben gaz kaçağı kontrolü konusunda garanti başlatma ve tamamlama işinde en iyi ekipman ve servis kalitesinde çalışmaktadır. Arçelik servisi deyince akla ilk gelen isimlerden biri olan Sincan Arçelik servisi güvenilir ve garantili çözümlerle evinize kadar gelip hizmet vermektedir.

Evinize serinlemek için klima kurulumu yapmaya gelen Arçelik servisi aynı zamanda garanti süresi başlatma işlemini gerçekleştirmektedir. Klimanın yıllık bakım ve temizliği konusunda da sorumluluğunu hakkıyla yerine getirmektedir. Takip ve düzen konusunda sizin güvenliğinizi önemseyen Sincan Arçelik servisi bakımın yanı sıra onarım da yapmaktadır. Klimanızın kurulumu sırasında nereye yerleştirilmesi gerektiğinden, en güvenli mekandan ve mekanınıza seçeceğiniz klima çeşidine kadar her daim yanınızdadır.

Kombi kurulumu konusunda da en iyi kombi sisteminden, kombinin tamiri, bakımı ve yedek parça temini  işlemine kadar yanınızdadır. Baca kontrolü, ayrıntılı olarak yapılıp dilediğiniz zaman düzenli takibi için evinize kadar gelmektedir. Eğer herhangi bir gaz sızıntısı varsa alo 187 numaralı hattı aramanız önerilmektedir. Kombi kurulumunda en iyisini yapmak için çabalayan Arçelik servisi şofben kurulumu konusunda da sizin yanınızdadır. Şofben gaz kaçağı ve güvenliği için gerekli tedbirleri alarak gerektiği zaman da düzenli kontrollerini yapmaktadır.