Sincan Arçelik Servisi

Sincan Arçelik servisi, tamir bakım ve montaj konusunda Sincan bayisi olarak en iyisini yapmayı hedeflemektedir. Kombi kurulum ve bakım, klima düzenli temizlik ve şofben gaz kaçağı kontrolü konusunda garanti başlatma ve tamamlama işinde en iyi ekipman ve servis kalitesinde çalışmaktadır.

Arçelik servisi deyince akla ilk gelen isimlerden biri olan Sincan Arçelik servisi güvenilir ve garantili çözümlerle evinize kadar gelip hizmet vermektedir.

Evinize serinlemek için klima kurulumu yapmaya gelen Arçelik servisi aynı zamanda garanti süresi başlatma işlemini gerçekleştirmektedir. Klimanın yıllık bakım ve temizliği konusunda da sorumluluğunu hakkıyla yerine getirmektedir.

Takip ve düzen konusunda sizin güvenliğinizi önemseyen Ankara Sincan Arçelik servisi bakımın yanı sıra onarım da yapmaktadır.

Klimanızın kurulumu sırasında nereye yerleştirilmesi gerektiğinden, en güvenli mekandan ve mekanınıza seçeceğiniz klima çeşidine kadar her daim yanınızdadır.

Kombi kurulumu konusunda da en iyi kombi sisteminden, kombinin tamiri, bakımı ve yedek parça temini  işlemine kadar yanınızdadır. Baca kontrolü, ayrıntılı olarak yapılıp dilediğiniz zaman düzenli takibi için evinize kadar gelmektedir.

Eğer herhangi bir gaz sızıntısı varsa alo 187 numaralı hattı aramanız önerilmektedir. Kombi kurulumunda en iyisini yapmak için çabalayan Arçelik servisi şofben kurulumu konusunda da sizin yanınızdadır. Şofben gaz kaçağı ve güvenliği için gerekli tedbirleri alarak gerektiği zaman da düzenli kontrollerini yapmaktadır.

Sincan Arçelik Servisi, beyaz eşyaşofbenklima ve televizyonlar artık neredeyse hayatımızın bir parçası konumundalar. Hem temizlik hem konfor adına kullandığımız bu cihazların başına herhangi bir şey gelmemesi, uzun ömürlü olması adına bir takım tedbirler almamız gerekir. Genellikle bu tedbirler ihmal edildiğinde cihazlar olması gerektiğinden çok daha erken ömrünü tamamlayabiliyorlar.

Bizler de Arçelik servisi olarak müşterilerimize bir takım tedbirler almaları açısından bilgi veriyor, gerektiği hallerde giderek anlatıyoruz. Sadece garantili bakım ve onarım hizmeti değil, müşterilerimizi her bakımdan bilgilendiriyor ve yardımcı oluyoruz ki böylelikle cihazlarını çok daha uzun vadede sağlıklı bir şekilde kullanabilsinler.

Bu anlamda Sincan sakinleri diledikleri an Sincan Arçelik Servisi operasyon merkezimize ulaşabiliyor ve gerekli her tür bakım hizmetini bizlerden alabiliyorlar.

Çamaşır ve bulaşık makineleri Arçelik markasının en yoğun tercih edilen cihazlarıdır. Pek çok arıza kaydı karşımıza gelebiliyor. Çamaşır makineleri konusunda aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi cihazın kazanının dönmemesi durumudur.

Çamaşır makinenizin kazanı dönmüyor ise muhtemelen kazan ve motor arasındaki kayış kopmuş demektir. Kayış tamiri ve parça değişimi orijinal parça ile yapılmalıdır. Bunu da sizlere Sincan Arçelik Servisi ekibimiz sunmaktadır.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız kurutma makinelerinde de bir takım sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Kurutma makineniz çalışmayı durdurmuş ise cihazınıza elektriğin geldiğinden emin olmalısınız. Ön paneldeki ışıkların yanıp yanmadığına bakabilirsiniz.

Eğer cihaza elektrik geliyor ama devreye girmiyor ise yine panelde anahtar şeklinde bir ikaz lambasının yanıp yanmadığını kontrol etmelisiniz. Çocuk kilidi dediğimiz önlem kilidi devrede olabilir. Bu kilidi açmanız ile sorun çözülecektir. Ancak kafanıza takılan herhangi bir sorunda bilinçsiz müdahalede bulunmak yerine mutlaka Sincan Arçelik Servisi ekibimizden destek alınız.

Bulaşık makineleri mutfaklarda yardımcı bir diğer cihazımızdır. Bulaşık makineleri konusunda bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi makinenin su kaçırmasıdır. Makineniz su kaçırıyor ise pis su giderinin tıkanıp tıkanmadığını kontrol etmelisiniz.

Tahliye ve su giriş hortumlarında bir delik, çıkıntı olabilir. Ayrıca su pompa keçelerinin kontrol edilmesi gerekebilir. Kısacası Arçelik bulaşık makinenizin kapsamlı bir şekilde bakımdan geçmesi gerekecek ve arızanın doğru bir şekilde tespit edilerek ona uygun yöntemle onarılması gerekecektir. Sincan Arçelik Servisi operasyon merkezimizden sizlere göndereceğimiz teknisyenlerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Arçelik marka televizyon, şofben gibi cihazlarınızda da ekiplerimizden garantili destek alabilirsiniz. Arçelik markası altında tüm cihazlarınıza kapsamlı bakım hizmetini sunuyor, orijinal yedek parça temini ve Sincan Arçelik Servisi garantili müdahales ile sorununuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!