Sincan Ariston Servisi

Ariston Servisi

Beyaz eşya tamir ve bakımında güvenli ve güler yüzlü hizmetler veren Sincan Ariston servisi, müşterilerine zor durumlarda 7/24 kesintisiz çözümler sunar. Garantili hizmet anlayışıyla kombi modellerinin her türlü bakım, onarım ve orijinal yedek parça temininde fark yaratan ekiplerimiz, müşterilerin güven duyabilecekleri çalışmaların altına imza atar. Her marka klima için yerinde vereceğimiz hizmetler geniş parça stokuyla desteklenir.

Şofben montaj, kurulum, tamir, bakım ve onarım konusunda uzman olan teknik elemanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını günlük hayatı aksatmadan ve temiz bir şekilde tamamlar. Randevulu sistemle hizmetlerini müşterinin istediği saat aralığına göre planlar ve sunduğumuz ödeme seçenekleriyle de sektörde fark yaratırız. Endüstriyel buzdolabı, ankastre ürünler ve her türlü sanayi modelinde yaşanan sorunlara hızlı çözümler sunan firmamız, günlük işlerin aksamadan devam etmesine yardımcı olur.

Mobil cihazlar üzerinden Sincan Ariston servisi çağrı merkezimize ulaşan müşterilerimizin yardımına koşan ekiplerimiz alanında deneyimlidir. Çamaşır makinesi arızasında verilen adrese en yakın mobil ekip, cihazın bulunduğu ortamda çalışır hale gelmesini sağlar. Yerinde tamir edilemeyen bulaşık makinesi modelleri atölyemize alınabilir.