Sincan Ariston Servisi

Sincan Ariston servisi Ariston marka kombi, klima, beyaz eşya ve şofben gibi elektronik cihazlarınızın her türlü bakım, onarım ve arıza durumunu gidermekte ve sizlere online hizmet vermektedir. Yaklaşık 25 yıldır Sincan ilçesinde faaliyet gösteren Sincan Ariston servisi geçmişte olduğu gibi, günümüzde ve gelecekte de siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam edecektir.

Ariston kombi ürünlerinin uzun kullanım ömrü olduğunu hepimiz biliyoruz. Siz değerli müşterilerimiz Ariston kombi cihazlarınızdan daha fazla yararlanmak isteğinde iseniz, bu durumda kombi bakımınızı aksatmadan Sincan Aristonservisi ekip arkadaşlarımıza çeşitli konularda danışabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız herhangi bir zorluk çekmeden sizlere kombi ile ilgili her türlü konuda yardımcı olacaklardır.

Eğer kombinizi büyük bir kullanım alanında kullanmayı tercih ediyorsanız, size tavsiyemiz yoğuşmalı kombi satın almanızdır. Fakat yoğuşmalı kombi kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise yoğuşmalı kombilerinizin tahliye musluklarındaki sulara kesinlikle dokunmamalısınız.

Çünkü bu sular zehirlidir ve sağlığınıza zarar verebilir. Ariston kombi cihazlarınızı kullanırken normalden fazla miktarda ses istiyorsanız bu durumda cihazın fan motoru veya suyun devri daim olduğu pompa sistemi bozuktur.Bu durumda herhangi bir müdahalede bulunmadan Sincan Ariston servisi ekip arkadaşlarımızı beklemelisiniz.Sizlerin sorununuza en kısa sürede çözüm üreteceğimize emin olabilirsiniz.

Ariston klima cihazları yaz mevsiminde sıcaklardan korunmak, kış mevsiminde isesoğuklardan kaçınmak amacıyla kullandığımız teknolojik cihazlardır.Aristonklima ürünleri her ne kadar üstün performans gösterse de zaman zaman arıza verebilmektedir.

Bu durumlarda herhangi bir stres yaşamadan Sincan Ariston Servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemelisiniz. Ariston klima cihazlarından ortama kötü bir koku verildiğini hissediyorsanız klimanın periyodik bakımını aksatmışsınız  demektir.

Bu durumda Sincan Aristonservisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyerek klimanın periyodik bakımının yapılmasını sağlayıp fitre temizliklerini de bu sırada kolaylıkla halledebilirsiniz.Klima filtre temizliği oldukça hassas olduğumuz bir konudur.Dış filtreleri kendiniz 15 güne bir temizliğine yapabilirsiniz.Fakat ilk filtrelerin temizliğini mutlaka Sincan Ariston servisi ekip arkadaşlarımızın yardımıyla yapmalısınız.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve şofben gibi beyaz eşya grubu cihazlarınızda Ariston markasını tercih etmeniz size her konuda bir adım öne geçirecektir. Ankara ilinde merkezi konumda ve Sincan ilçesinde bir telefon kadar uzağınızda olan Sincan Aristonservisi ekip arkadaşlarımız,Ariston buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya şofben cihazlarınızda yaşadığınız herhangi bir problemde sizlere 7/24 destek vermekten mutluluk duyacaktır.

Örneğin buzdolabınızda karlanma şikayeti yaşıyorsanız, öncelikli olarak kontrol etmeniz gereken nokta, cihazın kapağının sık bir şekilde açılıp kapanması durumudur. Daha sonra cihaza gelen elektrik akımında zaman zaman kesinti yaşanıyorsa bu da cihazın içinde buzlanma veya karlanma sorunu ile size karşı karşıya bırakabilir.

Ariston buzdolabı cihazınızı kullanırken kullanma kılavuzuna riayet etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Çamaşır makinesinde çalışırken aniden programın durması şikayeti ile karşılaşabilirsiniz.Bu durumda programı durdurup biraz bekledikten sonra cihazınızı tekrar çalıştırmalısınız.Cihazınızdan eski performansını alamıyorsanız Sincan Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemelisiniz.

Beyaz eşya tamir ve bakımında güvenli ve güler yüzlü hizmetler veren Sincan Ariston servisi, müşterilerine zor durumlarda 7/24 kesintisiz çözümler sunar. Garantili hizmet anlayışıyla kombi modellerinin her türlü bakım, onarım ve orijinal yedek parça temininde fark yaratan ekiplerimiz, müşterilerin güven duyabilecekleri çalışmaların altına imza atar. Her marka klima için yerinde vereceğimiz hizmetler geniş parça stokuyla desteklenir.

Şofben montaj, kurulum, tamir, bakım ve onarım konusunda uzman olan teknik elemanlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını günlük hayatı aksatmadan ve temiz bir şekilde tamamlar. Randevulu sistemle hizmetlerini müşterinin istediği saat aralığına göre planlar ve sunduğumuz ödeme seçenekleriyle de sektörde fark yaratırız.

Endüstriyel buzdolabı, ankastre ürünler ve her türlü sanayi modelinde yaşanan sorunlara hızlı çözümler sunan firmamız, günlük işlerin aksamadan devam etmesine yardımcı olur.

Mobil cihazlar üzerinden Sincan Ariston servisi çağrı merkezimize ulaşan müşterilerimizin yardımına koşan ekiplerimiz alanında deneyimlidir. Çamaşır makinesi arızasında verilen adrese en yakın mobil ekip, cihazın bulunduğu ortamda çalışır hale gelmesini sağlar. Yerinde tamir edilemeyen bulaşık makinesi modelleri atölyemize alınabilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!