Sincan Beko Servisi

Beko Servisi

Yeni bir ev kurulduğunda, öncelik her zaman beyaz eşyalara verilir. Evde kullanılan bu elektronik aletler farklı görevleri yerine getirmek için alınır. Ancak bu cihazlar için servis hizmeti uzmanlar tarafından verilmelidir. Konusunda uzman profesyonellerle çalışan Sincan Beko servisi, geniş hizmet ağıyla servis vermektedir. Birden fazla çeşide sahip olan kombi cihazları için de hizmet verilmektedir. Elbette ürün yelpazesi bununla sınırlı değildir.

Mutfakların vazgeçilmezi olan bulaşık makinesi için de hizmet sağlanmaktadır. Aynı zamanda yine mutfaklardaki demirbaşlardan olan buzdolabı beyaz eşyası için yine Sincan Beko servisi tarafından hizmet verilmektedir. Peki, evlerde başka hangi beyaz eşyalar kullanılır?

Eşyaların temizliği için kullanılan çamaşır makinesi, özellikle kadınlar için son derece önemlidir. Temizlik konusundaki titizlikleri herkes tarafından bilinir. Daha çok ofis ya da iş yerlerinde kullanılması tercih edilen klima modelleri, evlerde de kullanılan bir eşyadır. İşte tüm bu sık kullanılan eşyalar için son derece profesyonel hizmet verilebilmesi adına Sincan Beko servisi, her zaman daha kaliteli hizmet verebilmek adına servis ağını genişletmektedir.

 Verilen hizmetler

Tüm cihazlarla ilgili uzman kadroyla servis, bakım ve tamir işlemleri gerçekleştirilir. Kış aylarının yaklaştığı dönemde daha yoğun olan bakım ise kombiler içindir. Kombi tesisat temizliği, gaz ayarlarının yapılması, su seviyesinin 1.5 bar olup olmadığının kontrolü, elektronik kart tamiri ve değişimi, yapılan parça değişikliklerinden orjinal parça kullanımına dikkat edilerek işlemlerin gerçekleştirilmesi gibi pek çok işlem gerçekleştirilir.

Ayrıca kullanıcılar belli başlı konularda da bilgilendirilir. Kış aylarında evden çıkarken kombinin kapatılmaması, tasarruf yapmak amaçlı peteklerin bazılarının kapatılmaması, şofben ya da kombiden gaz kokusu duyulduğunda ateşli cihazların kullanılmaması ve gaz kokusu olduğunda 187` nin aranması gibi detaylarda mutlaka verilmektedir.