Sincan Beko Servisi

Sincan Beko servisi; Ankara’nın merkezi ve birçok ilçesindeki elektronik cihazların bakım, tamir, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır.

Yılın her günü ve her saati sizlere hizmet vermekte olan Sincan Beko servisi ile ihtiyacınız olan her an iletişime geçebilirsiniz. Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Beko buzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir.

Aynı zamanda taşınma gibi durumlarda kesinlikle dolap yan yatırılmamalıdır. Buzdolabınızı taşıma durumunda yan yatırmanız arızalanmalara sebep olabilir. Arızalanma durumlarında Sincan Beko servisi ile iletişime geçerek onarım ya da parça değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıkla Sincan Beko servisi ile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda ani su ısıtıcısı olarak kullanılan şofbenler de zamanla aşınma ve parçaların eskimesi sebebiyle arızalanmalar yaşabilir. Şofbeninizin arızalanması ya da verimli çalışmaması durumlarında Sincan Beko servisi ile iletişime geçerek tamir işlemi ya da parça değişim işlemini hem oldukça hesaplı hem de en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerimize özellikle önerdiğimiz yoğuşmalı kombilerin kullanımındapeteklerin doğru bir şekilde bağlanması ve önünün kapalı olmaması oldukça önemlidir. Sincan Beko servisi ile iletişime geçerek kombinizde sadece bakım ya da tamir işlemi değil kurulum ve montajın da profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda kombilerin tam randımanlı bir şekilde kullanılması için mevsim ayarının yapılması oldukça önemlidir. Mevsim geçişlerinde ayarını yaptığınız kombiler, tüm mevsim boyunca verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Beko markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Klimsnıın montajı sırasında matkap değil, karot makinesi kullanılmalıdır. Karot makinesi duvara en az zarar veren ve en düzgün deliği açan alettir. Sincan Beko servisi ile görüşerek karot makinesi ile klima montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinalarının A++ olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makinelerinin çalıştırılması gereken en önemli zaman aralığı gece saatleridir. Gece saatlerinde elektrik çok daha ucuzdur.

Ayrıca hijyen sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arızalanmasında Sincan Beko servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Beko çamaşır makinelerini kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinelerinin kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde tam dolu olarak ve gece saatlerinde, yani elektriğin en ucuz olduğu saatlerde çalıştırılması gerekmektedir. Sincan Beko servisi sayesinde aynı zamanda çamaşır makinenizin tamir ve parça değişimi gibi ustalık isteyen işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Yeni bir ev kurulduğunda, öncelik her zaman beyaz eşyalara verilir. Evde kullanılan bu elektronik aletler farklı görevleri yerine getirmek için alınır. Ancak bu cihazlar için servis hizmeti uzmanlar tarafından verilmelidir. Konusunda uzman profesyonellerle çalışan Sincan Beko servisi, geniş hizmet ağıyla servis vermektedir. Birden fazla çeşide sahip olan kombi cihazları için de hizmet verilmektedir. Elbette ürün yelpazesi bununla sınırlı değildir.

Mutfakların vazgeçilmezi olan bulaşık makinesi için de hizmet sağlanmaktadır. Aynı zamanda yine mutfaklardaki demirbaşlardan olan buzdolabı beyaz eşyası için yine Sincan Beko servisi tarafından hizmet verilmektedir. Peki, evlerde başka hangi beyaz eşyalar kullanılır?

Eşyaların temizliği için kullanılan çamaşır makinesi, özellikle kadınlar için son derece önemlidir. Temizlik konusundaki titizlikleri herkes tarafından bilinir. Daha çok ofis ya da iş yerlerinde kullanılması tercih edilen klima modelleri, evlerde de kullanılan bir eşyadır.

İşte tüm bu sık kullanılan eşyalar için son derece profesyonel hizmet verilebilmesi adına Sincan Beko servisi, her zaman daha kaliteli hizmet verebilmek adına servis ağını genişletmektedir.

Tüm cihazlarla ilgili uzman kadroyla servis, bakım ve tamir işlemleri gerçekleştirilir. Kış aylarının yaklaştığı dönemde daha yoğun olan bakım ise kombiler içindir.

Kombi tesisat temizliği, gaz ayarlarının yapılması, su seviyesinin 1.5 bar olup olmadığının kontrolü, elektronik kart tamiri ve değişimi, yapılan parça değişikliklerinden orjinal parça kullanımına dikkat edilerek işlemlerin gerçekleştirilmesi gibi pek çok işlem gerçekleştirilir.

Ayrıca kullanıcılar belli başlı konularda da bilgilendirilir. Kış aylarında evden çıkarken kombinin kapatılmaması, tasarruf yapmak amaçlı peteklerin bazılarının kapatılmaması, şofben ya da kombiden gaz kokusu duyulduğunda ateşli cihazların kullanılmaması ve gaz kokusu olduğunda 187` nin aranması gibi detaylarda mutlaka verilmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!