Sincan Buderus Servisi

Buderus Servisi

Sincan Buderus Servisi yılmayan ve mücadeleci yapısı ile tanınan, işlerini aksatmamak için canla başla mücadele eden, mevsimsel şartlar ne olursa olsun hep görev başında olma gayreti içinde olan, mütevazi yapısı ile tanınan, servis işleyişini belirli standartlara bağlayarak işlerini kolaylaştıran, köklü & deneyimli yapısı ile sektörde hep ilk sıralara oynayan, kurumsal kimliğini ön plana çıkartan çalışmaları ile bölge halkı tarafından tercih edilen ve her işini eksiksiz tamamlamayı başaran, kaliteden asla ödün vermeyen bir hizmet merkezidir.

Buderus, kombi klima ve şofben modelleri ile uzun yıllardır ülkemizde satış grafiklerini hep üst seviyelerde zorlayan bir marka olmuştur. Sincan civarında da servisimiz yaklaşık çeyrek asırdır bu markanın modelleri için tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Güven içinde ve severek kullandığınız Buderus markalı cihazlar uygun fiyatları ve bol yedek parçası ile günlük kullanımınızda ev ve iş yerlerinde sıkca tercih edilmektedir. Sincan Buderus Servisi ismi ile de biz zaman zaman servis ihtiyacı gerektiren işleriniz için sizlere yardımcı olmaktayız. Bize ulaşmanız oldukca kolay; tek yapmanız gereken işlem 441 11 11 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden randevu almaktır. Geri kalan işlem için arkanıza yaslanarak ve keyfinize bakarak servisimizin çalışmalarını bitirmesini bekleyebilirsiniz. 

Sincan Buderus Servisi kazan ve brulör sistemlerinizin onarım , bakım ve tamir işlemlerini de üstlenebilecek kapasitededir. Merkezi ısıtma sistemleri sınıfına giren kazanlar çok katlı iş yerlerinde ve konutlarda tercih edilmektedir. Toplu ısınma için fayda sağlayan bu sistem aynı zamanda ekonomik açıdan rahatlık, yaşantımız için konfor sağlar. Buderus kazan işlemleriniz için sadece bu görevi üstlenmiş ve özel eğitim almış personellerimiz sizlere günün her anı hizmet edecek biçimde konumlandırılmış ve görevlendirilmiştir. Havanın ayaz olduğu kış günlerinde kazan sisteminizin arıza açması peşinde büyük sıkıntılar getirir. Bu anlarda sakın endişelenmeyiniz, irtibat numaramızı aramanız neticesinde anında adresinize ekip yollayabilir ve sorununuzu kökünden çözebiliriz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler ;

29 Ekim Buderus Servisi, Atatürk Mahallesi Buderus Servisi, Cumhuriyet , Gökçek Buderus Servisi, Mevlana , Osmaniye , Plevne Mahallesi Buderus Servisi, Selçuklu , Törekent Buderus Servisi, Akşemsettin , Fatih Buderus Kombi Servisi, Gaziosmanpaşa  Buderus Servisi, Tandoğan , Ahievran , Andiçen Buderus Şofben Servisi, Ertuğrulgazi Buderus Servisi, Fevzi Çakmak , Hürriyet , İstasyon Mahallesi Buderus Servisi, Malazgirt Buderus Klima Servisi, Menderes , Pınarbaşı Buderus Servisi, Yunus Emre Buderus Servisi

Klima sistemleri ve bu ürünlerdeki başarılı üretimleri ile de dikkatleri üzerinde toplayan Buderus, modellerini tercih eden müşterilerini asla pişman etmez. Sağlam yapısı ve düşük enerji tüketimi ile bilinçli müşterilerinin tercih ettiği markaya yakışır bir organizasyonla servis ağı oluşturan ve montaj, tamir, yer değişimi gaz basımı gibi klima işlerinizi güvenle yaptırabilerceğiniz servis olan Sincan Buderus Servisi isimli işletmemiz sıcak yaz günlerinizin sigortasıdır. 

Sincan Buderus Servisi sadece o bölgeye değil, civar semtlere ve hatta Ankara ilindeki pek çok noktaya servis verebilecek kapasitededir. Bu amaçla ihtiyacımızdan fazla ekip oluşturarak Buderus markasını tercih eden müşterilerimizi ihtiyaç anında yanlız bırakmamayı amaç edindik. Hizmette mükemmelliği ve kusursuzluğu ilke edinen çalışanlarımız , tüm enerjisini ve bilgi birikimini bu yolda harcamaktadır.