Sincan Buderus Servisi

Sincan Buderus Servisi yılmayan ve mücadeleci yapısı ile tanınan, işlerini aksatmamak için canla başla mücadele eden, mevsimsel şartlar ne olursa olsun hep görev başında olma gayreti içinde olan, mütevazi yapısı ile tanınan, servis işleyişini belirli standartlara bağlayarak işlerini kolaylaştıran, köklü & deneyimli yapısı ile sektörde hep ilk sıralara oynayan, kurumsal kimliğini ön plana çıkartan çalışmaları ile bölge halkı tarafından tercih edilen ve her işini eksiksiz tamamlamayı başaran, kaliteden asla ödün vermeyen bir hizmet merkezidir.

Buderus, kombi klima ve şofben modelleri ile uzun yıllardır ülkemizde satış grafiklerini hep üst seviyelerde zorlayan bir marka olmuştur. Sincan civarında da servisimiz yaklaşık çeyrek asırdır bu markanın modelleri için tamir ve bakım hizmeti vermektedir. Güven içinde ve severek kullandığınız Buderus markalı cihazlar uygun fiyatları ve bol yedek parçası ile günlük kullanımınızda ev ve iş yerlerinde sıkca tercih edilmektedir.

Sincan Buderus Servisi ismi ile de biz zaman zaman servis ihtiyacı gerektiren işleriniz için sizlere yardımcı olmaktayız. Bize ulaşmanız oldukca kolay; tek yapmanız gereken işlem 441 11 11 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden randevu almaktır. Geri kalan işlem için arkanıza yaslanarak ve keyfinize bakarak servisimizin çalışmalarını bitirmesini bekleyebilirsiniz.

Sincan Buderus Servisi kazan ve brulör sistemlerinizin onarım , bakım ve tamir işlemlerini de üstlenebilecek kapasitededir. Merkezi ısıtma sistemleri sınıfına giren kazanlar çok katlı iş yerlerinde ve konutlarda tercih edilmektedir. Toplu ısınma için fayda sağlayan bu sistem aynı zamanda ekonomik açıdan rahatlık, yaşantımız için konfor sağlar.

Buderus kazan işlemleriniz için sadece bu görevi üstlenmiş ve özel eğitim almış personellerimiz sizlere günün her anı hizmet edecek biçimde konumlandırılmış ve görevlendirilmiştir. Havanın ayaz olduğu kış günlerinde kazan sisteminizin arıza açması peşinde büyük sıkıntılar getirir. Bu anlarda sakın endişelenmeyiniz, irtibat numaramızı aramanız neticesinde anında adresinize ekip yollayabilir ve sorununuzu kökünden çözebiliriz.

Klima sistemleri ve bu ürünlerdeki başarılı üretimleri ile de dikkatleri üzerinde toplayan Buderus, modellerini tercih eden müşterilerini asla pişman etmez. Sağlam yapısı ve düşük enerji tüketimi ile bilinçli müşterilerinin tercih ettiği markaya yakışır bir organizasyonla servis ağı oluşturan ve montaj, tamir, yer değişimi gaz basımı gibi klima işlerinizi güvenle yaptırabilerceğiniz servis olan Sincan Buderus Servisi isimli işletmemiz sıcak yaz günlerinizin sigortasıdır.

Sincan Buderus Servisi sadece o bölgeye değil, civar semtlere ve hatta Ankara ilindeki pek çok noktaya servis verebilecek kapasitededir. Bu amaçla ihtiyacımızdan fazla ekip oluşturarak Buderus markasını tercih eden müşterilerimizi ihtiyaç anında yanlız bırakmamayı amaç edindik. Hizmette mükemmelliği ve kusursuzluğu ilke edinen çalışanlarımız , tüm enerjisini ve bilgi birikimini bu yolda harcamaktadır.

Sincan Buderus Servisi kombi ve şofbenlerde sık bir şekilde tercih edilen Buderus marka cihazlara dair başkentin en kalabalık metropol ilçelerinden Sincan ve çevresinde her an ulaşabileceğiniz en kapsamlı hizmet sunan firma olmaktadır. Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının giderildiği bu cihazlara tam kapsamlı bir bakım yapıldığı takdirde yıl içerisinde büyük sorunlar çıkartmamaktadır.

Firmamız, 25 yıllık bir deneyime sahip olmakla beraber günün her saati hizmet vermektedir. Önemli olan müşteri memnuniyetidir ve biz bu doğrultuda müşterilerimize hiçbir şekilde vakit kaybettirmeden kapsamlı bir servis hizmeti sağlıyoruz. Gezici servis araçlarımız ile eğitimli, sertifikalı teknisyenlerimiz anında bulunduğunuz yere geliyor, arıza tespitini yapıyor ve Sincan Buderus Servisi güvencesi ile işlemlerini tamamlıyor.

Kombi su basınç sorunu sıklıkla karşımıza çıkan arıza kayıtlarından bir tanesidir. Kombinizin basıncı sürekli bir şekilde artıyorsa ana eşanjörde bir delik oluşmuş ise su kaçırma meydana gelecektir. Su kaçırma neticesinde ise basınçta yükselme görülecektir. Ayrıca sıcak boiler’ında bir delik oluşmuş ise ise basınç göstergesi sürekli yükselecektir. Su basınç arızaları detaylı bir bakım gerektirdiğinden Sincan Buderus Servisi operasyon merkezimizi arayarak uzman desteği talep edebilirsiniz.

Şofbenin bir süre çalışıp sonra durduğuna dair şikâyetler alabiliyoruz. Şofbeninizin diyaframda bir yırtık söz konusu ise cihazın bir süre çalışıp sonrasında durabilir. Ayrıca termokulpta da bir arıza söz konusu olabilir. Teknisyenimiz baca sensörünü de kontrol ettikten sonra arızanın kaynağını bulacak ve garantili bir şekilde onarımını gerçekleştirecektir.

Sincan Buderus Servisi teknik birimlerimiz sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına nöbetçi teknisyen sistemi ile günün 24 saati çalışmaktadır. Bu anlamda gecenin kaçı olursa olsun bir telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile Sincan bölgesinde tüm mahallelerde aktif olarak işlemlerimizi sürdürmekteyiz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız her türlü çağrı ve yardım talebinize hızlı bir şekilde geri dönmektedir. Buderus marka kombi ya da şofbeninizde arıza ister çok küçük olsun ister büyük olsun sizlere uzman teknisyenlerimiz ile garantili bakım ve onarım hizmetimizi getirmekteyiz.

Kombi ve şofbenlerinize yıllık bakım gerekiyor ise dilediğiniz bir zaman aralığında aksatmadan sizlere yıllık bakım hizmetini sunmaktayız. Sincan sakinlerine 25 yıldır aralıksız kombi ve şofben bakım hizmeti sunan firmamızın ayrıca donanımlı bir atölyesi bulunmaktadır.

Dilerseniz yerinde, dilerseniz atölyemizde cihazlarınıza kapsamlı bir bakım yapmaktayız. Sincan Buderus Servisi Ankara için tek numaramızdan günün dilediğiniz saati bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız uygun fiyat politikası ve kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!