Sincan Demirdöküm Servisi

Bu nedenle Sincan Demirdöküm Servisi olarak cihazlarınızın yıllık periyotlar şeklinde bakımlarını profesyonel teknik ekiplerimiz ile sağlamaktayız. Özellikle montaj alanında başlayan kalitemiz ile cihazlarınız sıfır sorun yüksek güvenlik ile çalışacaktır.

Sincan Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombiler konusunda pek çok arıza ile karşılaşabilmekteyiz. Bunlardan bir tanesi peteklerin üst kısmı sıcakken alt kısmının soğuk olması durumudur. Kombi girişinde bölünen kısımda tıkanma, boru hattında tıkanma gibi durumlarda böyle tip bir arıza görebiliyoruz.

Üç yollu vana dediğimiz su ve kalorifer hattını ayıran parçada da bir tıkanma ya da arıza meydana gelmiş olabilir. Genellikle yıllık bakımlar dahilinde bu tip parça ve aksamların kontrolünü sağlamaktayız. Demirdöküm kombinizde meydana gelebilecek herhangi bir durumda Sincan Demirdöküm Servisi ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Kışın soğuk zamanlarında battaniyelere sarınarak servis beklememek için kombi cihazlarının bakımını Sincan Demirdöküm Servisi ne kış ayları başlamadan yaptırmalı ve cihazlarınızın bir yıllık kirden ve pastan kurtulmasını sağlamalısınız. Bu şekilde performans anlamında yüksek bir verim elde etmenizin yanında enerji anlamında da tasarruf sağlamış olabilirsiniz.

Baca kontrolü çok önemlidir. Son zamanlarda hermetik baca sistemi daha güvenli olduğu için önemli oranlarda geçişler yaşanıyor. Servisimiz bacalı kombiden hermetik cihaza geçişlerde sağlamaktadır.

Sincan Demirdöküm Klima Servisi

Bunların yanı sıra klima cihazlarının da bakımlarına ve onarımlarına çok fazla dikkat edilmelidir. Bu cihazlarda bulunan filtrelerin düzenli olarak temizlenmesi çok önemlidir. Aksi halde cihaz biriktirdiği kiri ve tozu ortama geri üfler bu da alerjik hastalıklar başta olmak üzere pek çok sağlık sorununu beraberinde getirir.

Bu nedenle periyodik bakım bu cihazlar için çok önemlidir. Cihazlar temiz çalışarak ortama zarar vermez. Bunun için Sincan Demirdöküm Klima Servisi çalışmalarındaki kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmetlerini , klima gibi hassas cihazlarda tam manası ile ortaya koymaktadır.

Lavabayo veya banyonuza yakın bağlanan cihaz kısa zamanda sıcak suyu istenilen noktaya ulaştıracağı için ekonomik ve masrafsız çalışma sağlar.

Tesisat kurulumunda borulama işlemi yapılırken en mantıklı yer seçilip takılan cihaza çok fazla dirsek takılmaması gerekir. Her dirsek, belirli bir oranda pompalama zayıflığı yaşatır. Demirdöküm cihazlarınıza yüksek kaliteli işcilik almak ive tamiratlarınızın yüksek başarı oranları ile tamamlanmasını sağlamak çin lütfen bizi arayınız.

441 11 11 numaralı telefon numaramızı şu an ihtiyacınız olmasa bile ileride lazım olacağını düşünerek lütfen kaydediniz. Hiç ummadığınız anda gerekecek olan sevis ihtiyacınızı bizimle yani Sincan Demirdöküm Servisi ile giderebilirsiniz.

İsteklerinizi karşılayan ve sizi memnun etme garantisi taşıyan işlemlerimizle her an yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Pos cihazımız ile kapınızda ücret ödeme kolaylığımızın bulunduğunu da ayrıca iletmek isteriz.

Sincan Demirdöküm Servisi olarak en ufak teklemelerden en büyük arızalara, cihazlarınızda meydana gelebilecek her tür olumsuzlukta garantili hizmet vermeye devam ediyor. Ankara ilimizin en büyük metropol ilçelerinden bir tanesi olan Sincan merkez ve çevrelerde Demirdöküm cihaz kullanan herkese günün 24 saati teknik desteğimizi vermekteyiz.

25 yıllık bir deneyim ve tecrübe ile müşteri beklentilerini maksimumda karşılamaktayız. Ayrıca orijinal yedek parça temini ve montajı ile onarılması mümkün olmayan cihazları kurtarabilmekteyiz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır müşterilerimize gece gündüz demeden kaliteli ve ekonomik hizmet vermeye gayret ediyoruz. Üstelik zaman kavramını ortadan kaldırarak, Sincan birimlerimiz ile hızlı bir şekilde bulunduğunuz yere gelerek işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sağlamakta bu anlamda profesyonelliğini göstermektedir.

Ekibimizden alacağınız her bir hizmet servis garantimiz altında olmakta ve bu garantiden bir sene boyunca yararlanabilmektesiniz. Sincan Demirdöküm Servisi dilerseniz telefonla, dilerseniz online olarak hizmet hattı ile de sizlerin daima yanında olmaktadır.

Sincan Demirdöküm Şofben Servisi

Sincan Demirdöküm Servisi hemen hemen her iş yerinde ve evde kullanılan şofben ürünlerinizin de bakım & tamirini kusursuz olarak tamamlamaktadır. Şofben kullanımında küçük detayları göz önünde bulundurursanız isteklerinizi karşılayan bir kullanım elde edersiniz.

Sıcak su ihtiyacının karşılamaya yarayan bir diğer önemli cihaz şofbenlerdir. Şofbenlerde ise aşırı ısınma durumu ile karşılaşabiliyoruz. Şofbenler aşırı ısınma durumunda otomatik olarak kendisini kapatacaktır.

Ancak kapatmıyorsa mutlaka cihazınızı kendiniz kapatın ve yeniden başlatın. Şofben aşırı ısınması parça bazlı bir sorun olduğundan kontrolü yapılmalıdır. Su basıncı düşüklüğü ya da filtre tıkanmaları söz konusu olabileceğinden Sincan Demirdöküm Servisi ekibimiz ile irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Sincan Demirdöküm Kazan Servisi

Demirdöküm kazanlar ise merkezi ısıtma sistemlerinde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Demirdöküm kazanlarda karşımıza brülör yakıt pompasının sesli çalışma sorunu çıkabiliyor. Bunun altında yatan sebeplerden bir tanesi pompa basıncının yüksek olmasıdır.

Bir diğer sorun ise pompa emme hattından hava alıyor olabilmesidir. Yakıt pompaya yeterli ısıtılmış olarak gelmiyor ise tedbiri alınmalıdır. Demirdöküm kazanınız ile ilgili her türlü sorunda Sincan Demirdöküm Servisi operasyon merkezimizi arayabilir ve profesyonel yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!