Sincan Eca Servisi

Sincan Eca Servisi 1Yıllardan beri ülkemizde bir kültür olan marka yılları ve deneyime gerçekten çok iyi kullanmış durumda. Eğitimini ön planda tutan ve donanımla atölyesi hizmetleri ile kurumsal yapı avantajlarını ayağınıza getiren bir markadan ve hizmetlerinden bahsediyoruz. Sincan ECA Servisi donanımı ve yaygınlık konusunda gerçekten müthiş çalışmalara ve başarılara imza atıyor.

Bu marka kalitesini tercih etmiş insanların aynı zamanda yaygın ve donanımlı servis hizmeti alması kaçınılmaz bir fırsat oluyor. Orijinal ve uygun fiyatlı seçeneklerle birlikte yedek parça tedariki noktasında yine kalite sizinle beraber olmaya devam ediyor.

Burada kaliteli marka ürünü almanın yanı sıra elektrik hattınızı gözden geçirmek bazı sorunları başlamadan çözebilir. Bilgi ve destek konusunda size gerçekten yardımcı olmaya hazır olan Sincan ECA Servisi aynı zamanda yaptığı çalışmalarda hem işçiliğine hem de mükemmel parça kalitesine bir yıl garanti vermektedir. Bu yönüyle garantili ve modern hizmet anlayışını bir fırsat olarak gören insanların avantajlı seçeneklerden yararlanması çok daha kolay oluyor.

Sincan Eca Servisi başkentin metropol ilçelerinden birisi olan Sincan ve çevresinde Eca marka kombi ve şofben kullanan herkese garantili hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Bildiğiniz gibi Eca kalitesini ispatlamış ülkemizin en köklü kombi ve şofben markalarından bir tanesidir. Şehrimizde de yoğun bir şekilde tercih edilen Eca markasının cihazlarının yıllık bakım ve onarım işlemleri 25 yıllık bir deneyim ile firmamız tarafından yapılmaktadır. Her biri alanında uzman personelimiz ile Eca marka kombi ve şofbeninizde ortaya çıkabilecek en ufak sorunda profesyonel müdahale sağlıyoruz.

Kombi ve şofbenler gün içerisinde hem evlerde hem işletmelerde sıcak su ve ısı ihtiyacı için yoğun bir şekilde kullanılıyor. Yıllık bakımları yapıldığı takdirde kombi ve şofbenlerden tam verim almak mümkün olabiliyor. Ancak bazen parça ile ilgili ya da montaj, üretimle alakalı bir takım sorunlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Böyle durumlarda siz Sincan sakinlerine Sincan Eca Servisi kalite ve güvencesi ile hızla yardımcı oluyoruz.

Kış aylarında yoğun bir şekilde tercih edilen Eca marka kombiler sıcak su ve ısıtma ihtiyacımızı tam manası ile karşılayan cihazlardır. Kombilerde de günlük pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela kombilerde genleşme tankı arızası bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesidir. Suyun hacmindeki genişleme ile birlikte cihaza herhangi bir zararın gelmemesi adına genleşme tanklarını görevlerini yaparlar.

Genleşme tankındaki arıza pek çok nedene bağlı gelişebilir. Zaman içerisinde membranın delinmesi, hava ile ilgili olan bölümdeki hava azalması gibi nedenler sayılabilir. Ayrıca genleşme tankı zaman içerisinde çürüme gösterebilir, delinmeler dahi meydana gelebilir. Genleşme tankı için gerekli bakımlar Sincan Eca Servisi ekiplerimiz tarafından aksatılmadan yapılmaktadır.

Günün 24 saati aralıksız sıcak su karşıladığımız bir diğer cihaz şofbenlerdir. Eca markası şofbenler konusunda da hayli iddialı bir markadır. Şofbenler konusunda belirli arızalar karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır. Termokulp arızası, gaz valfi arızası, termosifon arızası, su basınç arızası, LED ekran arızası, aşırı ısınma sorunu ve benzeri sorunlarda Sincan sakini müşterilerimize profesyonel desteğimizi sürdürüyoruz.

Eğer bir parça arızası söz konusu ise müşterilerimize orijinal Eca yedek parça temini ve montajı sağlıyoruz. Bu sayede cihazları ilk günkü performansında çalışmaya devam etmektedir. Sincan Eca Servisi gezici servis araçlarımız ile gece gündüz demeden Sincan merkez ve çevrede her alana hızla gitmekte ve sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktayız.

Firmamıza Ankara için tek numarasından ulaşabileceğiniz gibi arıza kaydını internet sitemizden online olarak da verebilirsiniz. Sincan Eca Servisi kombi ve şofben birimlerimiz günün her saati sahada çalıştıkları için sizlere en yakın servis birimimizi gönderiyor ve zaman kaybetmeden bakım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!