Sincan Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Sincan Ferroli Servisi koordineli çalışan , takım çalışması ile tanınan , amatör ruhundan hiç bir şey kaybetmeyen ama işlerinde profesyonelliği ön plana çıkartan bir hizmet noktasıdır. Bilinen , sevilen ve tercih edilen bir marka olan Ferroli ısıtma ve soğutma cihazları iretimi yapan diğer markalarda olduğu gibi servis organizasyonuna büyük önem vermiş ve Ankara ilinde tam kapasite ile çalışan merkezler kurmuştur.

Sincan Ferroli Servisi, kombi klima ve şofben arızalarınızın çözüm merkezidir. Her türlü hizmeti güvenerek ve ekonomik olarak alacağınız Ferroli Servisi firmamız tamiratlarındaki yüksek başarı oranı ile de bölgede sevilen ve tercih edilen bir isim olmayı başarmıştır.

Sincan Ferroli Servisi müdahale ettiği üründe ilk önce arızanın nedenini araştırır ve sorunu tespit eder. Bu işlem net sonuçlu tamir için oldukca önemlidir. Değişmesi gereken parçanın ne olduğunu ve takribi ücretini size ileterek onay alması neticesinde işleminize başlar ve tamirat aşamasına geçer. Tarafımızdan değişen bütün parçalar kutulu ve orjinaldir.

Fabrikanın ürettiği ve tavsiye ettiği malzemeden başkası asla kullanılmaz ve bu sayede cihazın orjinalliği bozulmaz. Sincan Ferroli Servisi çalışanı olan ustalarımız ikinci aşama olan parça değişimini tamamladıktan sonra son aşama ile yani ürünü çalıştırıp , kontrolünü yaptıktan sonra başarı ile çalıştığını görerek ve emin olarak Ferroli markalı kombi klima veya şofbeninizi kullanım devamlılığınızı sağlayarak teslim eder.

Sincan Ferroli Servisi kurulum, bakım tamir, yedek parça, nakil ve onarım işleriniz için yılın her günü ve tam kadro çalışmaktadır.En mağdur olduğunuz anda sizi bu durumdan kurtaracak bir Ferroli servisi mutlaka vardır. Sincan bölgesinde ikamet ediyorsanız yaz olsun veya kış olsun , hemen bizi arayarak ekip isteğinde bulunabilirsiniz. Sincan Ferroli Servisi bölge halkının sorunlarını çözen, müşkül durumdan acilen çıkmasını sağlayan tüm potansiyelini memnuniyetiniz için kullanan bir merkezdir. 

Garantili ve yerinde tamir işlemleri ile de tüm rakiplerinden farklı bir tutum servisleyen Sincan Ferroli Servisi zaman kaybını ortadan kaldırmak için tüm önlemleri almış ve araçlarında onarım esnasında ihtiyaç olan tüm yedek parçaları bulundurarak dakikalar içinde işleminizi tamamlamaktadır.

Hizmet sonunda takdim edeceğimiz evrakları mutlaka saklayınız. Garanti belgesi yerine geçecek olan bu kağıtlarda yapılan iş , alınan ücret ve işlem tarihi yazmaktadır. İlk 12 ay içinde aynı parçanın tekrar sorun açması durumunda hiç bir ücret ödemeden işleminizi tekrar ederek masraf etmenizin de önüne geçmekteyiz. Ferroli , adına yakışan tamir işlemleri ile de Sincan bölgesini sakinlerinin sevgilisi olmuştur.

Sincan Ferroli Servisi, günden güne kombi ve şofbenlerin kullanım oranları artmakta ve bu da her an ulaşılabilecek alanında uzman bir servisin varlığını zorunlu kılmaktadır. Eskiden bir servise ulaşmak için saatlerce uğraşıyordunuz. Hem günlük işlerinizden hem de zamandan kaybediyordunuz.

25 yıllık tecrübemiz ile şunu söyleyebiliriz ki bizler için müşteri bekletmek diye bir seçenek olamaz. Servis olarak öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını düşünmekteyiz. Sincan gibi metropol bir ilçede hiçbir suretle müşterilerimizi kombi ya da şofben arızaları konusunda bekletmiyor ve garantili desteğimizi anında sunuyoruz.

Ferroli markası Sincan halkı tarafından da sık bir şekilde tercih edilen kombi ve şofben markasıdır. Sadece bir tane değil, onlarca Ferroli kombi ve şofben modeli bulunmaktadır. Farklı kapasite ve işlevde olan bu cihazların ana görevi elbette sıcak su ve ısı sağlamaktır. Ancak özellikle yıllık bakımlar ihmal edildiğinde pek çok arıza ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Sincan Ferroli Servisi olarak Sincan sakini kullanıcılarımıza yıllık bakımları hatırlatıyor ve diledikleri zamanda bu bakımları yerinde gerçekleştiriyoruz.

Hem kombiniz hem de şofbeniniz içerisinde pek çok devre ve elektronik parça bulunmaktadır. Bu devre ve parçalar zaman içerisinde ortaya çıkabilecek en ufak sorunda bile dahi çalışmayabilir. Oysa özellikle kış ayları bastırmadan yaptıracağınız kapsamlı bir bakım ile hem kombiniz hem de şofbeninizden tam verim alabilirsiniz. Bu konuda yıllardır olduğu gibi Sincan sakinlerine Sincan Ferroli Servisi güvencesi ile yardımcı olmaktayız.

Ferroli marka kombiler pratik kullanımı ile dikkati çeken oldukça kaliteli cihazlardır. Kombiler herhangi bir arıza ortaya çıkardığında bunu kullanıcılara kod şeklinde belirtirler. Buna hemen bir örnek verelim; mesela cihazınız aşırı sıcaklık nedeniyle korumayı devreye sokmuş ise bunu bir kod şeklinde ekrana yansıtırlar. Peki, aşırı sıcaklık koruması neden devrede diye soracak olursak emniyet termostatı dediğimiz güvenlik birimi sistemdeki su gereğinden fazla ısınmış ise devreye girmektedir.

Böyle bir arıza kodu önünüze düşmüş ise öncelikle cihazınızı resetleyin yani yeniden başlatın. Ayrıca tesisat ve kalorifer vanalarının açık olduğundan emin olun. Yeniden başlattığınız cihazınız eğer aynı arıza kodunu veriyor ise ana eşanjörde kireçlenme, devir daim motorunda sıkışma ya da üç yollu vanada arıza söz konusudur.

Bunun yanında kalorifer filtresi de zaman içerisinde tıkanmış ise aşırı sıcaklık sorunu karşınıza çıkabilir. Bu gibi durumlarda uzman desteği gerekeceğinden herhangi bir müdahalede bulunmadan Sincan Ferroli Servisi merkez birimimizi arayarak günün dilediğiniz saatinde teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Kombinizin tüm aksam ve parçaları kontrolden geçirilerek gerekiyorsa parça değişimi orijinal Ferroli parçalarından yapılacak ve kombinizin sorunu hızlı bir şekilde ortadan kalkacaktır.