Sincan Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Sincan Ferroli Servisi koordineli çalışan , takım çalışması ile tanınan , amatör ruhundan hiç bir şey kaybetmeyen ama işlerinde profesyonelliği ön plana çıkartan bir hizmet noktasıdır. Bilinen , sevilen ve tercih edilen bir marka olan Ferroli ısıtma ve soğutma cihazları iretimi yapan diğer markalarda olduğu gibi servis organizasyonuna büyük önem vermiş ve Ankara ilinde tam kapasite ile çalışan merkezler kurmuştur.

Sincan Ferroli Servisi, kombi klima ve şofben arızalarınızın çözüm merkezidir. Her türlü hizmeti güvenerek ve ekonomik olarak alacağınız Ferroli Servisi firmamız tamiratlarındaki yüksek başarı oranı ile de bölgede sevilen ve tercih edilen bir isim olmayı başarmıştır.

Sincan Ferroli Servisi müdahale ettiği üründe ilk önce arızanın nedenini araştırır ve sorunu tespit eder. Bu işlem net sonuçlu tamir için oldukca önemlidir. Değişmesi gereken parçanın ne olduğunu ve takribi ücretini size ileterek onay alması neticesinde işleminize başlar ve tamirat aşamasına geçer. Tarafımızdan değişen bütün parçalar kutulu ve orjinaldir.

Fabrikanın ürettiği ve tavsiye ettiği malzemeden başkası asla kullanılmaz ve bu sayede cihazın orjinalliği bozulmaz. Sincan Ferroli Servisi çalışanı olan ustalarımız ikinci aşama olan parça değişimini tamamladıktan sonra son aşama ile yani ürünü çalıştırıp , kontrolünü yaptıktan sonra başarı ile çalıştığını görerek ve emin olarak Ferroli markalı kombi klima veya şofbeninizi kullanım devamlılığınızı sağlayarak teslim eder.

Sincan Ferroli Servisi kurulum, bakım tamir, yedek parça, nakil ve onarım işleriniz için yılın her günü ve tam kadro çalışmaktadır.En mağdur olduğunuz anda sizi bu durumdan kurtaracak bir Ferroli servisi mutlaka vardır. Sincan bölgesinde ikamet ediyorsanız yaz olsun veya kış olsun , hemen bizi arayarak ekip isteğinde bulunabilirsiniz. Sincan Ferroli Servisi bölge halkının sorunlarını çözen, müşkül durumdan acilen çıkmasını sağlayan tüm potansiyelini memnuniyetiniz için kullanan bir merkezdir. 

Garantili ve yerinde tamir işlemleri ile de tüm rakiplerinden farklı bir tutum servisleyen Sincan Ferroli Servisi zaman kaybını ortadan kaldırmak için tüm önlemleri almış ve araçlarında onarım esnasında ihtiyaç olan tüm yedek parçaları bulundurarak dakikalar içinde işleminizi tamamlamaktadır.

Hizmet sonunda takdim edeceğimiz evrakları mutlaka saklayınız. Garanti belgesi yerine geçecek olan bu kağıtlarda yapılan iş , alınan ücret ve işlem tarihi yazmaktadır. İlk 12 ay içinde aynı parçanın tekrar sorun açması durumunda hiç bir ücret ödemeden işleminizi tekrar ederek masraf etmenizin de önüne geçmekteyiz. Ferroli , adına yakışan tamir işlemleri ile de Sincan bölgesini sakinlerinin sevgilisi olmuştur.