Sincan Mitsubishi Klima Servisi

Sincan Mitsubishi Klima Servisi 1Isıtma- soğutma ve iklimlendirme sistemleri dahilinde Mitsubishi marka klima modellerinizin tamir ve bakımını yapıyoruz.

Bölgenin en iyi servis firması Sincan Mitsubishi servisi olarak kimyasal temizlik, periyodik bakım, onarım, arıza tespiti, montaj ve keşif hizmetleri sunmaktayız. Taşınma ve yer değişiklikleri işlemlerinizde iç ve dış ünite söküm- takım hizmetleri ile müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Sincan Mitsubishi klima servisi olarak; orjinal parça garantisi ve orjinal gaz kullanımı ile havalandırma ve klimalarınızın ideal biçimde çalışmasını ve uzun ömürlü kullanım sunmasını sağlıyoruz.

Kapasitör arıza tespiti ile onarımı, kompresör arıza tespiti ve onarımı hizmetleri verilmektedir. Web sayfamızdan ve çağrı merkezimizden bilgi, randevu alabilir, servis siparişinde bulunabilirsiniz. Cihazlarda elektronik kart tamiri ve orjinal parça temini sağlanmaktadır.

Firmamız sunduğu periyodik bakım ve kimyasal temizleme işlemleri ile temiz ve sağlıklı ortamlarda yaşamanızı sağlıyor. Bina dış cephe ve mantolama gibi işlemlerde dış ünite söküm ve yeniden monte servisleri yapılmaktadır. Ev içi yahut taşınma işlerinizde de kaliteli ve uygun fiyat avantajlarıyla servis sağlanmaktadır. Firmamız kusursuz bir servis hizmeti sağlamaktadır.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!