Sincan Protherm Servisi

Sincan Protherm Servisi 1Sincan Protherm Servisi, Ankara Sincan’da onarım ve bakım faaliyetlerini hızla sürdürmekte ve sizlerin bir telefonu ile anında Protherm marka kombi, kazan ve şofbenlerinize müdahale etmektedir.

Kombi ve şofbenleriniz eğer bir aksama yapıyor ya da hiç çalışmıyorsa Sincan için doğru adres Sincan Protherm Servisi olacaktır. Alanında uzman sertifikalı birimlerimiz bulunduğunuz semt ve mahalleye gelerek anında işlem uygulayacaklardır.

Kombi ve şofbenler yıllık bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Yoğun olarak çalıştırıldıklarından bakım yapılmadığı zamanda tekleme hatta arıza gösterebilirler. Bu gibi durumlar günlük işlerinizi de aksatacağından ve sizi zor duruma sokacağından Sincan Protherm Servisi olarak bizden düzenli bakım hizmeti talep edebilirsiniz.

Oluşturacağımız müşteri kaydı ile sizleri yıllık düzenli bakımı hatırlatıyor ve uygun olmanız dahilinde derhal gelerek kombikazan ve şofbenlerinizde rutin bakımları gerçekleştiriyoruz. Bu sayede uzun vadede cihazlarınızdan tam verim alabiliyorsunuz.

Kombiler günlük ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı sağladığımız elektrik ve gaz ile çalışan çok parçalı cihazlardır. Elektrikle çalıştığından karşımıza pek çok teknik arıza çıkabilmektedir. Bize gelen şikâyetlerden en sık aldığımız kombinin ısıtmamasıdır. Kombi çalışmasına rağmen ısıtmıyor ise bunun birkaç nedeni olabilir. Kombinin termostat derecesi kontrol edilmelidir, düşük olabilir.

Kalorifer dönüş hattında bulunan filtre tıkanmış ise mutlaka temizlenmelidir. Petek giriş ve çıkışlarında vanalar vardır. Bu vanaların açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Vanalar açık olduğu halde böyle bir sorun yaşıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Petek ve boru hattı rutin olara temizlenmelidir. Bu ısımlar kirli ise sorun yaşayabilirsiniz. Kombinizin teknik bakım ve temizliğini teknisyenlerimiz yaptığından bizimle iletişime geçerek bu tip sorunlar için destek talep edebilirsiniz.

Şofbenlerinizde de sıcak su sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Şofben ürününüz çalışıyor ancak sıcak su alamıyorsanız bunun da altında yatan bir takım nedenler vardır. Şofben içerisindeki suyun sıcaklığını değiştirmenize yardımcı olan temel eleman termostatlardır. Bu parça iyi çalışmaz ise sıcak su almanıza imkân yoktur. Termostat kontrolü için teknisyenlerimizden destek isteyiniz.

Eğer şofbende bir ateşleme sorunu var ise pillerin mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Pillerin değişimine ihtiyaç duyulabilir. Ana brülör yavaş ateşlenmekte ise ve hatta zor tutunuyor ise burada da bir değişim söz konusu olabilir.

Kombi ve şofbenlerinizde bu tip sorunlarla karşılaştığınızda Ankara için tek numara olan çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Sincan Protherm Servisi orijinal yede parça temini ve montajı yaparak sizlere kusursuz bir hizmet sunar. Yıllık bakımları da Sincan Protherm Servisi teknisyenlerimiz sizler için düzenli bir şekilde yapmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!