Sincan Vestel Servisi

Vestel Servisi

Vestel marka tüm beyaz eşyalarınız için hizmet veren Sincan vestel servisi sizlere teknik destek ekibi ile hizmet vermektedir. Şofben ve klimadan beyaz eşyaya birçok ürünü olan vestel markasının teknik servis ağı da gelişmiştir. Buzdolabı ve derin dondurucu modellerinde yeni tasarımları ile oldukça sık adından söz ettirmektedir.

Çamaşır makinesi modellerinde ise elektrik ve su tasarrufu sağlayan yeni nesil ürünler oldukça idealdir. Bulaşık makinesi çeşitleri ise hem evlerde hem de işyerlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Vestel marka klima modelleriniz için Ankara’da faaliyet gösteren Sincan vestel servisi aranarak her türlü arıza bildirimi, bakım ve kurulum talebi, temizlik ve kullanım ile ilgili bilgiler verilmesi gibi taleplerde bulunarak evlerinize ya da işyerlerinize çağırılabilir.

Servisin sizler için verdiği teknik hizmetlerden bazıları klima digital kart değişimi ve onarımı, montaj yapılması ve dış ünitenin takılması, klimanın belirli bir sıcaklığa ayarlanması, fan kullanımı, filtrelerin çıkarılarak temizlenmesi ve geri takılması, gaz kaçağı kontrolü ve doğru gaz kullanımının sağlanması, alanlarda doğru model seçiminin sağlanması gibi hizmetlerdir.