Sincan Vestel Servisi

Sincan Vestel Servisi 1Sincan Vestel  servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en akılcı hizmetleri ayağınıza kadar getiriyoruz.Vestel ürünlerinde yaşadığınız her türlü problemi evinizde gelip çözüme kavuşturuyoruz.

Alanında uzman sertifikalı ve eğitimli profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile Vestel servisi sektöründe alanımızda öncü servislerden olmaya devam ediyoruz.

Vestel çamaşır makinesi ürünlerindenormalden daha fazla miktarda ve rahatsız edici tarzda sürtünme sesi duyuyorsanız bunun en olası nedenlerinden bir tanesi cihazın içerisinde minik parçaların kalmış olmasıdır.Kalan minik parçalar cihazın tamburunda çalışma esnasında sürtünme sesi oluşturabilir.

Bu durumda cihazın en altında yer alan boşaltma bölmesini boşaltarak alabileceğiniz tüm küçük partikülleri boşaltın. Daha sonrasında cihazın kullanma kılavuzuna bakarak yapmanız gereken adımları tek tek uygulayın.

Probleminiz çalışma esnasında hala devam ediyorsa bu durumda Sincan Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım etmeye yardım istemeye ihmal etmeyin.

Vestel çamaşır makinesi cihazınız su almıyor ise cihaza gelen su tesisatında bir problem oluşmuş olabilir.Su tesisatı boruları bükülmüş tıkanmış veya zedelenmiş olabilir. Su tesisatını ve sorunlarını kontrol ettirmek için bir su tesisatçısı çağırmanız faydanıza olacaktır.

Vestel bulaşık makineleri ürünlerinde tamamen çalışmama veya çalışma esnasında durma problemi yaşıyorsanız öncelikli olarak cihaza gelen elektrik akımını güzel bir şekilde kontrol etmelisiniz. Sincan Vestel Servisi olarak belirtmek isteriz ki, eğer cihaza gelen elektrik akımında herhangi bir problem olmadığını tespit ettiyseniz bu durumda cihazın motorundan kaynaklı çalışmama sıkıntısı olabilir.

Bu arızada Sincan Vestel servisi size yapmanız gerekeni veya üzerine düşen görevi en kısa sürede profesyonel çalışanlarımızla yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Vestel ürünlerinizin soğutucu bölmesinde normalden olduğu miktarda daha fazla sayıda terleme yapıyor ise bu cihazınızın bulunduğu ortamın aşırı derecede soğuk olmasından veya nemli olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Bir başka nedeni ise cihazınızın kapağını çok sık bir şekilde açıp kapama yapıyorsanız veya açık bir şekilde unutuyorsanız bu da yine buzdolabının soğutucu bölmesinde terleme problemi ile karşılaşmanıza sebep olacaktır.

Vestel marka klima kullanıcısı iseniz ve klimanız çalışmıyor ise böyle bir durumda size verebileceğimiz en akıllıca bir tavsiye klimanıza yeterli miktarda elektrik enerjisinin gelip gelmediğini kontrol etmeniz olacaktır.

Eğer Elektrik enerjisinde bir sıkıntınız yoksa bu durumda cihazın fan motoru veya kompresörün arızalı olabileceği düşüncesiniaklınıza getirerek Sincan Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan arızanın giderilmesi için randevu oluşturabilirsiniz

Vestel kurutma makinesi cihazınızın dış kapağından sürekli az veya fazla miktarda su akıyor ise aklınıza gelen ilk arıza cihazın kapağının etrafında bulunan contanın gevşemiş olması veya contanın etrafında çeşitli pisliklerin birikmiş olabilmesi ihtimalidir.

Bu durumda contanın yüzeylerini temizlemeniz gerekmektedir. Bu işlemi siz yapabilirsiniz.Servis çağırmanıza gerek yoktur.Temizleme işlemini yaptıktan sonra su akma probleminiz hala devam ediyorsa bu durumda Sincan Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan kolaylıkla yardım isteyebilirsiniz.

Vestel marka tüm beyaz eşyalarınız için hizmet veren Sincan vestel servisi sizlere teknik destek ekibi ile hizmet vermektedir. Şofben ve klimadan beyaz eşyaya birçok ürünü olan vestel markasının teknik servis ağı da gelişmiştir. Buzdolabı ve derin dondurucu modellerinde yeni tasarımları ile oldukça sık adından söz ettirmektedir.

Çamaşır makinesi modellerinde ise elektrik ve su tasarrufu sağlayan yeni nesil ürünler oldukça idealdir. Bulaşık makinesi çeşitleri ise hem evlerde hem de işyerlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Vestel marka klima modelleriniz için Ankara’da faaliyet gösteren Sincan vestel servisi aranarak her türlü arıza bildirimi, bakım ve kurulum talebi, temizlik ve kullanım ile ilgili bilgiler verilmesi gibi taleplerde bulunarak evlerinize ya da işyerlerinize çağırılabilir.

Servisin sizler için verdiği teknik hizmetlerden bazıları klima digital kart değişimi ve onarımı, montaj yapılması ve dış ünitenin takılması, klimanın belirli bir sıcaklığa ayarlanması, fan kullanımı, filtrelerin çıkarılarak temizlenmesi ve geri takılması, gaz kaçağı kontrolü ve doğru gaz kullanımının sağlanması, alanlarda doğru model seçiminin sağlanması gibi hizmetlerdir. Sincan Vestel Servisi saymış olduğumuz tüm bu işlemler için her an hizmete hazırdır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!