Sincan Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Farklı markalar ve modeller konusunda uzman teknik ekiplerden oluşan Sincan Viesmann servisi, zamanı iyi bir şekilde planlayarak müşteri taleplerini karşılamaya çalışır. Ev ya da iş yerinde kullanılan kombi modellerinden uzun ömürlü ve verimli hizmet almak isteyenler firmamızın verdiği düzenli bakım hizmetlerinden de yararlanabilirler.

Kullanılan klima modeliyle uyumlu orijinal yedek parça temininden aksesuar ihtiyacına kadar her aşamada tam destek sağlayan ekiplerimiz, küçük ev aletlerinin tamirine ihtiyaç duyulduğunda da adreste sadece sonuca odaklı çalışmalar yaparak aletlerin ilk günkü performansıyla adrese teslim edilmesini sağlar. Sincan Viesmann servisi çağrı merkezine ulaşan talepler günlük olarak planlanır ve sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulması için özverili çalışmalar gerçekleştirilir.

Güler yüzlü ve tam donanımlı ekiplerle sunduğumuz şofben kurulumu, periyodik bakımı ya da tamiri uygun fiyatlarla ve avantajlı ödeme seçenekleriyle desteklenir. Ekiplerimizin yapacağı müdahaleler sonucunda cihazlar daha verimli çalışacak ve yapılan enerji tasarrufuyla da cebinizi rahatlatacaktır. 0 güvene dayalı olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında; yedek parça, keşif, bakım, ürün seçimi, onarım ve montaj ihtiyaçları da özenle karşılanır.