Sincan Viessmann Servisi

Sincan Viessmann Servisi 1Farklı markalar ve modeller konusunda uzman teknik ekiplerden oluşan Sincan Viesmann servisi, zamanı iyi bir şekilde planlayarak müşteri taleplerini karşılamaya çalışır.

Ev ya da iş yerinde kullanılan kombi modellerinden uzun ömürlü ve verimli hizmet almak isteyenler firmamızın verdiği düzenli bakım hizmetlerinden de yararlanabilirler.

Kullanılan klima modeliyle uyumlu orijinal yedek parça temininden aksesuar ihtiyacına kadar her aşamada tam destek sağlayan ekiplerimiz, küçük ev aletlerinin tamirine ihtiyaç duyulduğunda da adreste sadece sonuca odaklı çalışmalar yaparak aletlerin ilk günkü performansıyla adrese teslim edilmesini sağlar.

Sincan Viesmann servisi çağrı merkezine ulaşan talepler günlük olarak planlanır ve sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulması için özverili çalışmalar gerçekleştirilir.

Güler yüzlü ve tam donanımlı ekiplerle sunduğumuz şofben kurulumu, periyodik bakımı ya da tamiri uygun fiyatlarla ve avantajlı ödeme seçenekleriyle desteklenir.

Ekiplerimizin yapacağı müdahaleler sonucunda cihazlar daha verimli çalışacak ve yapılan enerji tasarrufuyla da cebinizi rahatlatacaktır. 0 güvene dayalı olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında; yedek parça, keşif, bakım, ürün seçimi, onarım ve montaj ihtiyaçları da özenle karşılanır.

Sincan Viessmann Servisi, günlük ihtiyaçlarımızı gidermek adına kullandığımız her tür elektronik cihazın belirli bir süre sonra dikkat edilmez ise pek çok arıza ortaya çıkaracağı açıktır. Özellikle rutin temizlik ve bakımlar dahilinde cihazlar çok daha verimli bir şekilde çalışmaktadır.

Aksi halde kullandığınız ister kombi, şofben, klima olsun ister merkezi kazan sistemi olsun ömrünü çok daha erken tamamlayacak ve size maddi anlamda büyük bir yük getirecektir. Oysa alacağınız ufak önlemlerle cihazlarınızın ömrünü uzatmanın yanında çok daha iyi verim sağlamanız mümkün olabilmektedir.

Kombi, şofben, kazan ve klimanızın eskiyen parçaları mutlaka değiştirilmeli ve gerekli temizlikler yapılmalıdır. Aksi halde hiç beklemediğiniz anlarda bir anda ciddi bir arıza durumu ile karşılaşabilirsiniz.

Sincan Viessmann Servisi teknisyenlerimizin her biri gerekli eğitimleri almış, deneyimli kişilerdir. Sizlere bulunduğunuz yerde bakım ve onarım hizmeti sundukları gibi gerektiği takdirde donanımlı atölyemizde de cihazlarınızın kapsamlı bakımları gerçekleştirilmektedir.

Sincan gibi kalabalık bir ilçede Viessmann marka cihaz kullanan herkese Sincan Viessmann Servisi olarak anında yardımcı olmaktayız. Ankara ilimizin metropol ilçesi Sincan ve çevresinde gezici servis araçlarımız ile vakit kaybetmeden işlemlerimizi yapmaktayız.

Viessmann marka kombiler özellikle kullanılacak alana uygun bir şekilde tercih edildiğinde uzun vadede büyük fayda sağlamaktadır. Sizlere kombi seçiminden taşınmasına, montajına, temizlik ve kontrollerine kadar her türlü adımda Sincan Viessmann Servisi kalite ve güvencesi ile yardımcı olmaktayız.

Kombiler ile ilgili farklı arıza şikâyetleri bizlere gelebiliyor. Örneğin bunlardan bir tanesi basınçla ilgilidir. Viessmann marka kombinizde sık sık basınç düşüyor ise genleşme tankında bir arıza ya da delik oluşmuş olabilir. Tankınızın bakımı yapılmalı ve gerekiyorsa değişimi de yapılmalıdır.

Kombilerde su sızdırma durumu karşımıza sık çıkmaktadır. Kombinizin altında ağzı açık borudan su sızıyor ise genleşme tankı büyük ihtimalle ömrünü tamamlamış demektir. Tankınızın değişimini Sincan Viessmann Servisi personelimiz sizler için yapacaktır. Kombinizin mutfak dolapları yapılırken tüm çevresinin kapanmamasına özen göstermelisiniz. Bunun nedeni acil müdahalelerde sorun yaşamamak adınadır.

Eğer kullandığınız kombi bacalı türde ise odada mutlaka hava girişi bulunan menfez bulundurulmalıdır. Bu menfezler hiçbir suretle kapanmamalı ya da kullanım dışı bir şekilde bırakılmamalıdır. Hayati önem taşıdığından ihmal etmemeniz gereken bir durumdur.

Şayet oda termostatı taktıracak iseniz camdan, kapıdan uzak ve odanın orta yerinde olmasına dikkat etmelisiniz. Tüm bu işlemleri donanımlı Sincan Viessmann Servisi ekibimiz sizler için yapacaktır. Viessmann marka kombi, şofben, klima ve kazanlarda yaşayacağınız her tür sorunda çağrı merkezimizi günün her saati rahatlıkla arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!