Subayevleri Ariston Servisi

Subayevleri Ariston servisi, uzman kadrosu, profesyonel servis kalitesi, orijinal yedek parça ve ekipmanları ile Ariston markalı tüm kombi, şofben, klima ve beyaz eşyalarınızla ilgili montaj, bakım ve onarım hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Uzun süreli kullanmak amacı ile satın aldığınız Ariston kombi, klima, şofben ve beyaz eşyalarınızı kesinlikle yetkisiz, korsan tabir edilen servislere emanet etmeyin.

Kısa vadede kazanç gibi görünen bu tür servisler, kalitesiz ve yan sanayi ekipman kullanması nedeniyle cihazlarınıza telafi edilemeyecek zararlar verir, hatta cihazlarınızın kullanılmaz hale gelmesine neden olur. Subayevleri Ariston servisi, evinizdeki ya da işyerinizdeki tüm Ariston ürünleri için 7 gün, 24 saat esasıyla hizmetinizdedir.

Ariston markalı kombinizde ısı veya program ayarı düğmeleri işlev görmüyorsa, bu bir sorun göstergesidir. Aşırı gaz tüketiminin önüne geçmek için en kısa sürede Subayevleri Ariston servisi ile irtibata geçerek, sorunun ivedilikle çözümünü sağlayabilirsiniz.

Kullanımınız esnasında Ariston kombinizden normalden fazla bir ses çıktığını duyarsanız, bu durum suyun sirkülasyonunu sağlayan pompada veya atık gazı tahliye eden fanda arıza olduğunun göstergesidir. Cihazınızın zarar görmemesi adın en kısa sürede Subayevleri Ariston servisine ulaşırsanız, sorununuzu ivedilikle ortadan kaldırırız.

Subayevleri Ariston servisi olarak, bacalı kombilerin olduğu odalarda mutlaka taze hava girişinin menfez tarafından sağlanması gerektiğini, bu menfezlerin asla kapatılmaması gerektiğini ve kullanım dışı bırakılmasının çok kötü sonuçlar doğuracağı bilgisini siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.

Subayevleri Ariston servisi olarak, Ariston klimalarınızı kullanırken ideal oda sıcaklığının 22 derece olması gerektiğini, aksi takdirde hasta olacağınızı ve direk soğuk havanın karşısına oturmanızın yüz fecine neden olabileceğini siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.

Subayevleri Ariston servisi olarak, siz değerli müşterilerimizle Ariston klimanızın kışın sıcak modda kullanılması esnasında dış ünitesinden su damlaması normal olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Böyle bir durumda endişe etmemenizi, bunun klimanızın çalışma prensibinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Aydınlıkevler Ariston servisi olarak, siz değerli Ariston klima kullanıcısı müşterilerimizi, klimanıza kesinlikle çin malı ve markasız gaz bastırmamanız konusunda uyarmak isteriz. Aksi takdirde cihazınızın kompresörü bozulacak ve cihazınız çöpe gidecektir.

Çamaşır makineniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz bir başka sorun da cihazın beş saat boyunca aralıksız çalışmasıdır. Bu durumda program kartı arızalanmıştır. Ariston çamaşır makinenizdeki bu sorunu ortadan kaldırmak için tek adres Subayevleri Ariston servisidir.

Ariston bulaşık makinenizin sepetlerinin paslanması halinde, sağlığınıza ciddi zararlar verebileceğinden, en kısa sürede değişimi için Subayevleri Ariston servisi ile irtibata geçin. Ariston bulaşık makinelerinizde aşırı sıcak suda yıkama yapmaktan kaçının.

Ariston çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ile ilgili bir yıl içerisinde onarımı yapılan parçanın bozulması halinde Aydınlıkevler Ariston servisi tarafından ücretsiz değişim sağlanır ve işçilik ücreti bile talep edilmez.

Subayevleri Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, Ariston markalı klima, şofben, kombi ve beyaz eşyalarınız ile ilgili tüm taleplerinizde mutlaka yetkili, eğitimli ve sertifikalı servis hizmeti almak konusunda gerekli özeni göstermeniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!