Subayevleri Ferroli Servisi

Subayevleri Ferroli Servisi 1Subayevleri Ferroli Servisi, kombi ve şofbenlerinizin periyodik bakımlarından tutun da arıza onarıma, yedek parça temin ve montaja kadar her tür işlemi sizler için garantili bir şekilde yapmaktadır. Sıcak su ve ısı ihtiyacının giderilmesi adına kullanılan Ferroli marka kombi ve şofbenler kalitesi ile adından söz ettirmektedir.

Ankara merkez ve ilçelerde pek çok Ferroli marka kombi ve şofben tercih eden kişi bulunmaktadır. Elbette bu cihazların bir de bakımları olacaktır. Bu bakımları Subayevleri sakinleri için diledikleri gün ve saatte ekibimiz başarılı bir şekilde yapmaktadır. Müşterilerimizin sorunu neyse yakından ilgilenmekte, cihazlarında geniş çaplı bir bakım gerçekleştirmekteyiz.

Deneyim ve tecrübelerimiz ile Ferroli kombi ve şofbenlerdeki problemi en hızlı şekilde tespit ederek doğru yöntemle onarımını gerçekleştirmekteyiz. İşlemlerimizin tamamı bir yıllık servis garantisindedir. Bu sebeple Subayevleri Ferroli Servisi olarak bizden alacağınız hizmet sonrasında cihazınızda ortaya çıkabilecek herhangi bir problemde sizlere ücretsiz bir şekilde yardımcı olmaktayız.

Kapsamlı bakım ve onarım özellikle kombi ve şofben gibi cihazlar için son derece önemli olduğundan sizlere yılda iki kez kombi ve şofben bakımı tavsiye ediyoruz. Böylelikle cihazlarınız hiç beklemediğiniz bir anda ortaya sizi sıkıntıya sokacak bir arıza çıkarmıyorlar. Subayevleri Ferroli Servisi olarak Subayevleri ve çevresinde günün her saati rahatlıkla ulaşılabilir bir durumdayız.

Ferroli markasının en kullanışlı cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Hem evlerde hem de işletmelerde kombiler yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kombinizde arıza kodu olarak karşınıza çıkabilecek pek çok sorun bulunabiliyor. Bunlardan bir tanesi gaz valfi geri besleme arızası olmaktadır. Eğer böyle bir arıza kodu görürseniz muhtemelen gaz valfi bobinlerinde bir arıza ortaya çıkmış demektir.

Fakat ana kartta da bir arıza ortaya çıkmış olma ihtimali vardır. Bu tarzda bir arıza kodu ekranda gözüküyor ise herhangi bir müdahalede bulunmayın ve Subayevleri Ferroli Servisi operasyon merkezimizi arayarak destek talebinde bulunun. Uzman teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağlayarak Ferroli marka kombinizdeki arızayı tespit edecek ve uygun teçhizatları ile onarımını gerçekleştirecektir.

Ferroli markasının sıcak su elde etme adına kullanışlı bir diğer cihazı şofbenlerdir. Şofbenlerde karşımıza çıkan arıza kodlarından bir tanesi sıcak su çıkış ntc problemidir. Bunun anlamı şofbende sıcak su çıkış sensöründe, sensöre bağlantılarda, sensör kablolarında bir arıza söz konusu olduğudur.

Arızanın tam teşhisi ve onarımı için sizlere Subayevleri Ferroli Servisi merkez birimimizden teknisyenlerimizi yönlendireceğiz. İster kombi olsun ister şofben olsun Ferroli marka tüm cihazlarınız için hem yıllık bakım hem de onarım işlemleri adına yılların tecrübesi ile sizlere yardımcı olmaktayız.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!