Ankara Televizyon Servisi

Televizyon Servisi

Ankara Televizyon Servisi sektörde köklü geçmişi olan bir işletmedir. Eski tip tüplü televizyonlar başta olmak üzere Plazma Lcd veya Led cihazlarınızın tamiri veya duvar montajı gibi işleriniz için hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz. Tamir ve montaj kadromuz sektörün en iyileri arasından, gerekli tüm eğitimleri tamamlanarak kadromuza katılmıştır. Bu sebeple müdahalelerimiz en üst seviyede, güvenli ve başarılı şekilde tamamlanmaktadır.

Günmüzde her ev ve iş yerinin demirbaşı olan televizyonlar hayatımızda vaz geçilmez bir konuma gelmiştir.Arızalandığında veya bozulduğunda doldurduğu boşluğu fark edebiliriz. İşte bu anlarda tamirci arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilir, adres kaydınızı bırakabilirsiniz. Ankara Televizyon Servisi bünyesinde görev alan servis kayıt elemanlarımız anında ekip yönlendirmesi yapacaktır. Bulunduğunuz yere hemen ulaşacak olan mobil teknisyenlerimiz öncelikle Televizyonunuzun teknik kontrollerini yapacak, arızayı tespit edecektir. Bundan sonraki aşama sizin onayınızın alınması ve işleme başlanmasıdır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Televizyon Servisi , Saimekadın , Oran Şehri Televizyon Servisi, Esertepe , Şentepe, Basınevleri Televizyon Servisi, Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi Televizyon Servisi, Aktaş , Dikimevi Televizyon Servisi, Dışkapı , Tandoğan Televizyon Servisi, Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar Televizyon Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü Televizyon Servisi, Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı Televizyon Servisi, İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay Televizyon Servisi, Gölbaşı , Altındağ Televizyon Servisi , Balgat , Sincan Televizyon Servisi, Etimesgut , Mamak , Eryaman Televizyon Servisi, Çukurambar , Batıkent Televizyon Servisi, Yenimahalle , Keçiören Televizyon Servisi, Dikmen , Çayyolu , Çankaya Televizyon Servisi

Ankara Televizyon Servisi başladığı tamirat işlemini kısa sürede bitirir. Genellikle yerinde yapılan onarımların yanı sıra bazen de atölyemizde, modern test cihazlarımız vasıtası ile işlem gerekebilir. Tüm işlemleri bittikten sonra deneme süresi için bir kaç saat kontrolümüzde kalan televizyon üniteniz tekrar alınan yere nakil edilerek montajı yapılır ve sizin de kontrolünüze sunulur. 

Ankara Televizyon Servisi mobil araçları ile tüm Ankara şehrine hizmet vermektedir. 441 11 11 numaralı hattımız sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti ulaştırmak için mesai saatlerinin dışında da yanıt vermektedir. Üstelik İşlem sonu ödemelerinizi kredi kartınız ile kapınızda mobil pos cihazlarımıza yapabilirsiniz. Profesyonel olmanın yanı sıra ekonomik işlemlerimizden faydalanmak ve arızalarınızdan en hızlı şekilde kurtulmak için hemen bizi arayabilirsiniz.