Ulus Altus Servisi

Ulus Altus Servisi yıllardır olduğu gibi Altus marka beyaz eşya cihazları, klimave şofben cihazları ile televizyon cihazlarını tercih etmiş olan tüm Ulus sakinlerine yılın 365 günü aralıksız bakım ve onarım hizmeti sağlayan şehrin en köklü ve aktif firmasıdır.

Bir dünya markası olan Altus cihazları birbirinden kalitede olsa bile elektronik makineler oldukları için bazı parçalarının ne zaman bir arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Bu gibi durumlar karşısında da elbette tedbir almak en iyi davranış olacaktır.

Yıllardır Altındağ sakinlerinin tek bir telefonu ile anında, kapsamlı hizmet sunan Ulus Altus Servisi bu anlamda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile fark yaratmaya devam etmektedir.

Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile günün 24 saati hizmet sunan ve hiçbir müşterisine bekletme sıkıntısı yaşatmadan anında hizmet vermektedir. Altus marka cihazınızın modeli ne olursa olsun Ulus Altus Servisi olarak profesyonel destek sağlıyor ve sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

TSE standartlarında hizmet sunan firmamız ayrıca uygun fiyat politikası, kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Altındağ sakinleri ister gece olsun ister gündüz olsun tek bir telefon ile Ulus Altus Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilmektedir.

Beyaz eşya denilince akla ilk olarak çamaşır ve bulaşık makineleri gelmektedir. Hem çamaşır makinelerinde hem de bulaşık makinelerinde Ulus Altus Servisi olarak benzer bazı arızalar ile karşılaşılmaktadır. Cihaz programa geçmiyor ise muhtemelen yanlış program seçilmiş ya da cihaz su alma işlemini yapmıyor demektir.

Öncelikle bulaşık ya da çamaşır makinenizde doğru programı seçtiğinizden emin olmalısınız. Eğer cihazınıza su akışı sağlanmıyor ise tahliye borusunun kontrol edilmesi gerekecektir.Altus marka çamaşır ve bulaşık makinelerinizde yaşayacağınız her sorunda Ulus Altus Servisi ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde kullandığımız klima cihazları bazen beklenmedik arızalar ortaya çıkarabilir. Klima gürültülü çalışıyor olabilir. Klimanız gürültülü çalışıyor ise fan arızası ortaya çıkmış olabilir.

Ayrıca klimanızın daha önce sabitlendiği yerde gevşeme ya da oynama var ise motorun çalışması ile birlikte gürültüyü ortaya çıkarabiliyor olabilir. Gerekli kontrol Ulus Altus Servisi personelimiz tarafından yapıldıktan sonra gürültünün kaynağı bulunarak ortadan kaldırılmaktadır.

Altus marka şofben cihazları günün her saati anında sıcak su vermektedir. Ancak su geç ısınıyor ya da hiç ısınmıyor ise ısıtıcılara enerji gitmiyor olabilir. Bu gibi durumda Ulus Altus Servisi ile hemen iletişime geçerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Teknik servis olarak yapılacak ilk iş elektrik bağlantılarını ve voltaj hattını kontrol etmektir. Rezistans ve termosifonun da kontrol edilmesi ve sorun bu parçalardan kaynaklı ise bakımı yapılmalıdır. Bu konuda sizlere Ulus Altus Servisi teknisyenlerimiz hızlı ve garantili işlem sunarak sorunu çözmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!