Ulus Siemens Servisi

Ulus Siemens Servisi 1Ulus Siemens servisi çok uzun yıllardır Ulus semtinde müşterilerine kaliteli ve disiplinli hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan konusunda eğitimli ve donanımlı personeller ile Siemens marka cihazlarınızın tüm periyodik bakımları, tamir ve parça değişimi ve cihaz kontrolleri yapılmaktadır.

Siemens marka klima cihazınız çalışmıyorsa, ilk olarak cihaza elektrik gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Eğer elektrik ile ilgili sorunu yok ise ikinci iş olarak klimanızın kumandası kontrol edilmelidir.

Bunlara rağmen klima cihazınız çalışmıyorsa bu durumda Ulus Siemens servisi müşteri hizmetlerini arayarak teknik personellerimizden destek alabilirsiniz.

Ulus Siemens servisi yetkililerimizi 365 gün 7/24 arayarak kaliteli ve çözüm odaklı hizmet alabilirsiniz. Konusunda uzman personeller ile müşterilerimizin yaşadığı sorunlar çözülerek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Siemens marka buzdolabı cihazlarınızın ısıtıcı bölümünde sorun olursa, buzdolabında bulunan besinleriniz aşırı şekilde donarlar ve bu durumda Ulus Siemens servisi yetkililerimiz ile irtibata geçerek müdahalenin konusunda uzman ekip tarafından yapılması sağlanmalıdır.

Televizyon cihazlarında bazen tamir ve tadilat maliyetleri yeni cihaz fiyatlarını bulduğundan bu durumlarda Ulus Siemens servisi olarak yeni televizyon almanız tavsiye edilmektedir.

Ulus Siemens servisi olarak şofbenlerin kışa girmeden periyodik bakımını yapmaktayız. Özellikle Siemens marka şofben cihazı ısıtmadığı zaman sıcak suyun radyatörlere iletilemediği anlamı taşımaktadır ve bakım onarımın yapılması için Ulus Siemens servisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Ulus Siemens servisi olarak Ulus semtinde Siemens cihazlar için hedefe odaklanmış olarak titiz, temiz, doğru ve dürüst hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Ulus bölgesinin her yerine ulaşmak için her gün kendisini geliştiren ve bu anlamda müşteri memnuniyetini kendisine vizyon edinmiş olan bir servistir Ulus Siemens servisi.

Ayrıca, personelinin beyaz eşya ve televizyon konusundaki eğitimlerini disiplin içerisinde takip eden ve gelişen konulardaki tüm eğitimlerin alınmasını sağlayan ve konuyu kendisine misyon edinen bir teknik servistir.

Ulus Siemens Servisi eğitimli ve donanımlı teknik servis personelleri ile müşterilerinin sorunlarının giderilmesi için günün her saatinde çalışmaktadır.

Ulus Siemens servisi evlerimizde kullanılan elektronik cihazların her türlü problemini çözmek için kurulmuş bir teknik servis firmasıdır. Müşterileri için 7/24 çalışan ve konusunda uzman ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde günün her saati kolaylıkla Siemens markalı cihazlarınızın bakım, tamir, temizlik, montaj, demontaj, kurulum, yeni parça değişimi gibi işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Evlerinizde bulunan televizyon cihazınızın herhangi bir arızasında Ulus Siemen sservisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz.

Televizyon gibi elektrikli cihazların bozulması durumunda müdahalede bulunmadan önce Ulus Siemens servisi ile iletişime geçerek elektronik test cihazları ile arıza tespiti yaptırılması en doğru yapılacak harekettir. Bu sayede televizyonunuzun arızasınokta atışı yapılarak profesyonel bir ekip tarafından tamir edilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!