Ankara Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Ankara Viessmann Servisi Kaliteli ve kendini ispatlamış Viessmann markalı ürünlerin tamir , bakım , montaj ve onarımı için kurulmuş bir firmadır. Kolay ve basit kullanımı , ergonomik yapısı , çevreye zarar vermeyen çalışma prensibi ile satış rakamlarında hep üst seviyelerde olan Viessmann tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendisini ispatlamıştır. Kombi ve şofben gibi ürünleri ortalama 20 - 25 senelik kullanım ömrüne sahiptir.

Eğer bir Viessmann kombi klima veya şofben kullanıcısı iseniz şanslısınız demektir. Çünkü kolay kolay masraf açmayan yapısı ile bütcenizde sürpriz masraflar oluşmasına sebebiyet vermez.

Ankara Viessmann Servisi yaygın servis ağı ile tüm Ankarayı kusursuz tamir hizmetleri ile buluşturmuştur. Adeta atölye şeklinde dizayn edilen araçlarımız tamiratlarınızı ilk müdahale esnasında bitirmektedir. Bu sebeple de kullanım kesintisi yaşadığınız Viessmann markalı cihazlarınızı anında faaliyete geçirerek kullanımıza sunarız.

  • Ankara Viessmann Servisi
  • Viessmann Kombi Servisi
  • Viessmann Klima Servisi
  • Viessmann Tamir Hizmetleri
  • Viessmann Yedek Parça

Hayatımızı kolaylaştıran birçok ev teknolojisinden bazıları da ısıtma ve soğutma sistemleridir. Viessmann, kaliteli ısı ve soğutma sistemleri üreten bir Alman firmasıdır. Ancak her ev eşyası ne kadar kaliteli olursa olsun bakım ve gerektiğinde onarım ister.

Ankara Viessmann servisi hizmeti de veren firmamız ihtiyacınız olduğunda Viessmann markalı ev eşyalarınızla ilgilenecektir. Viessmann kombi, derin dondurucu ya da buzdolabınızı güvenilir teknik elemanlarımıza emanet edebilirsiniz. Sertifikalı ve güvenilir personelimiz sadece bakım yapmakla kalmayacak, aynı zamanda sizi kullanım konusunda bilgilendirecektir.

Kombi, ev için bazen tehlikeli bir eşya olabilmektedir. Bu yüzden kombi konusunda tüm ev halkı bilgilenmiş olmalıdır. Kullanım kılavuzunu okumakta yarar vardır. Ayrıca gaz kokusu duyulduğunda vakit kaybetmeden ortam havalandırılmalı ve yetkili kişilere haber verilmelidir ve kombi onarımı yapılırken orjinal yedek parça takılmalıdır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Viessmann Servisi, Saimekadın Viessmann Servisi, Oran Şehri Viessmann Servisi, Esertepe Viessmann Servisi, Şentepe Viessmann Servisi, Basınevleri Viessmann Servisi, Ayvalı Viessmann Servisi, Gazi Mahallesi Viessmann Servisi, Kayaş Viessmann Servisi, Kurtuluş Viessmann Servisi, Söğütözü Viessmann Servisi, Yıldızevler Viessmann Servisi, Hüseyingazi Viessmann Servisi, Aktaş Viessmann Servisi, Dikimevi Viessmann Servisi, Dışkapı Viessmann Servisi, Tandoğan Viessmann Servisi, Çiğdem Mahallesi Viessmann Servisi, Sıhhiye Viessmann Servisi, Anıttepe Viessmann Servisi, Kolej Viessmann Servisi, Maltepe Viessmann Servisi, Siteler Viessmann Servisi, İskitler Viessmann Servisi, Natoyolu Viessmann Servisi, Seyranbağları Viessmann Servisi, Esat Viessmann Servisi, KavaklıdereViessmann Servisi, Birlik Mahallesi Viessmann Servisi, Şentepe Viessmann Servisi, Kırkkonaklar Viessmann Servisi, Gaziosmanpaşa Viessmann Servisi, Tuzluçayır Viessmann Servisi, Demirlibahçe Viessmann Servisi, Akdere Viessmann Servisi, Ostim Viessmann Servisi, Öveçler Viessmann Servisi, Yüzüncüyıl Viessmann Servisi, Türközü Viessmann Servisi, Beytepe Viessmann Servisi, Konutkent Viessmann Servisi, Bilkent Viessmann Servisi, Ayrancı Viessmann Servisi, İncirli Viessmann Servisi, Cebeci , incek Viessmann Servisi, Cevizlidere Viessmann Servisi, Yaşamkent Viessmann Servisi, Bağlum Viessmann Servisi, Abidinpaşa Viessmann Servisi, Subayevleri Viessmann Servisi, Karapürçek Viessmann Servisi , Hasköy Viessmann Servisi, Ufuktepe Viessmann Servisi, Aydınlıkevler Viessmann Servisi, Ümitköy Viessmann Servisi, Pursaklar Viessmann Servisi, Elvankent Viessmann Servisi, Bağlıca Viessmann Servisi, Ulus Viessmann Servisi, Etlik Viessmann Servisi, Emek Viessmann Servisi, Demetevler Viessmann Servisi, Bahçelievler Viessmann Servisi, Kızılay Viessmann Servisi, Gölbaşı Viessmann Servisi, Altındağ Viessmann Servisi, Balgat Viessmann Servisi, Sincan Viessmann Servisi, Etimesgut Viessmann Servisi, Mamak Viessmann Servisi, Eryaman Viessmann Servisi, Çukurambar Viessmann Servisi, Batıkent Viessmann Servisi, Yenimahalle Viessmann Servisi, Keçiören Viessmann Servisi, Dikmen Viessmann Servisi, Çayyolu Viessmann Servisi, Çankaya Viessmann Servisi

Kombi monte edilirken önce kombinin ve bacasının yeriyle ilgili proje taslağı yetkili makamlarca onaylanmalı ancak ondan sonra monte edilmelidir. Aksi halde yetkili kişiler kontrol için geldiklerinde kombinin tekrar yapılandırılmasını istemektedirler. Çünkü sizin ve çevrenizdeki insanların hayati tehlikesi söz konusudur Eski tip bacaya sahip kombi kullanımı tehlike arz ettiğinden önerilmemektedir. Ayrıca tasarruf açısından yoğuşmalı kombi daha uygundur.

Ankara Viessmann Servisi telefon ile de destek vermektedir. Küçük sorunlarınızı tarif ederek gidermeye çalışan personellerimiz eğer gerek duyarsa adresinize gelerek çözüm konusunda müdahalelerde bulunur. Ayrıca belirtmek istediğimiz bir diğer önemli husus da tamirat yapılan ürünlerinize ekstra olarak bir yıl garanti sunmamızdır. Tamir gören veya değişen parça ilerleyen ilk yıl içinde güvencemiz altında olacağından , aynı sorunun tekrarlaması durumunda işcilik ücreti bile ödemenize gerek olmadan onarımınızı yeniletebilirsiniz.