Yaşamkent Altus Servisi

Yaşamkent Altus servisi uzun yıllardır Yaşamkent semti müşterilerine kaliteli ve disiplinli hizmet vermektedir.

Bünyemizde bulunan konusunda eğitimli ve donanımlı personeller ile Altus marka beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon cihazlarınızın tüm periyodik bakımları, tüm arızaları, anlık bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.

Altus marka klima ürününüz varsa ve klimanız çalışmıyorsa, ilk olarak cihaza elektrik gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Eğer elektrik ile ilgili sorunu yok ise ve klimanız halen çalışmıyor ise klimanızın kumandası kontrol edilmelidir.

Yine de bir sonuç alınmadı ise derhal Yaşamkent Altus Servisi ile iletişime geçerek konusunda uzman teknik personel desteği istenmelidir.

Kumandanızda da bir sorun görünmüyor ise ve klimanızda bir arıza olduğunu düşünüyorsanız Yaşamkent Altus Servisi yetkililerimizi günün 24 saati arayarak kaliteli ve çözüm odaklı hizmet alabilirsiniz. Konusunda uzman personellerimiz ile sorununuz en kısa sürede çözülerek müşteri memnuniyeti sağlanacaktır.

Altusbuzdolabı cihazlarınızın ısıtıcı bölümünde sorun olursa, buzdolabında bulunan yiyecek ve içecekler aşırı şekilde donarlar bu durumda Yaşamkent Altus Servisi yetkilileri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Çünkü müdahalenin konusunda uzman ve donanımlı profesyonel ekip tarafından yapılması gereklidir.

Pek çok insan vaktinin çoğunu televizyon karşısında geçirir. Bu kadar uzun süreli kullanımlarda da bu teknolojik ürünlerde sorunlar oluşabilir. Bilhassa ekran kırılma sorunu yaşandığı zaman Altus marka televizyon ile değiştirilmesi, tamir ve tadilattan daha avantajlı olmaktadır. Bu durumlarda Yaşamkent  Altus Servisi olarak da yeni televizyon almanız tavsiye edilmektedir.

Yaşamkent Altus Servisi olarak şofben cihazlarınızın kışa girmeden önce periyodik bakımını yapmaktayız. Özellikle Altus marka şofben cihazınız ısıtmadığı zaman sıcak suyun radyatörlere iletilemediği anlamı taşır ve kesinlikle bakım ve tamirinin yapılması gerekir.

Yaşamkent Altus Servisi olarak etlik semtinde Altus cihazlar için titiz, dürüst, temiz ve disiplinli olmak hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Yaşamkent semtinin tüm noktalarına ulaşmak için her gün kendisini geliştiren ve bu anlamda müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan vizyonlu ve misyonlu bir teknik servisidir.

Yaşamkent Altus Servisi eğitimli ve donanımlı teknik servis personelleri ile müşterilerinin sorunlarının giderilmesi için günün her saatinde 7/24 yardımınıza koşmaktadır.

Uzun yılların getirdiği tecrübe sayesinde Yaşamkent AltusServisi olarak Yaşamkent semti halkının Altus marka klimabeyaz eşya ve şofben ürünlerinizin bakım ve onarımı için her daim yanınızda olan bir teknik servistir.

Servis olarak aktif şekilde hizmetin yanında online olarak servisimize ulaşabilir, destek talebinde bulunabilirsiniz.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile hayatımızda pek çok kolaylıklar yaşanmıştır. Ancak, bu teknolojinin bizlere sunduğu ve hayatımızı kolaylaştırmasının yanında sunulan cihazların belli dönemlerde bakım onarımlarının da yapılması gerekmektedir.

Aksi durumda ortaya çıkacak donanımsal veya yazılımsal arızaların çözümü için Yaşamkent AltusServisi profesyonel ekibi ile siz müşterilerinin yanındadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!