Yaşamkent Arçelik Servisi

Yaşamkent Arçelik servisi sayesinde günün her saati evinizdeki Arçelik markalı cihazların; bakım, parça değişimi, montaj, temizlik, tamir ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Belediye onayı vecihazlar için sertifikalı eğitim almış olan alanında uzman ekibimiz ile çağrı merkezi ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şofbenler; sıcak su sağlayan hesaplı cihazlardır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır.

Bu durum da Arçelik markalı şofbeninizin daha az verimle çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda profesyonel servis ekibimiz ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve parça değişimi işlemini yaptırabilirsiniz.

Klimalar evlerimizde en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayar ile  kullanabileceğiniz klimalar aynı kombiler gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Yaşamkent Arçelik servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyonunuzun arızalanması durumunda profesyonel servis ekibimizin teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Yaşamkent Arçelik servisi sayesinde televizyonunuzun tamirini sağlayabilir ve bu işlem öncesinde masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Eski tip bacalı kombi yerine yoğuşmalı ya da hermetik kombi cihazlarının kullanılması çok daha sağlıklı ve tasarruflu bir seçenek olacaktır. Aynı zamanda yoğuşmalı kombilerin kullanımındaYaşamkent Arçelik servisi tarafından taktırabileceğiniz oda termostatı ile çok daha tasarruflu bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Ancak yine de bacalı kombiler tercih edilecekse baca uzunluğunun 3 metreden fazla olmaması ve menfez kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinesi banyoda kullanımı sırasında dikkatli olunmalıdır. Özellikle de zeminin ıslanmadığı yerlerde çamaşır makinesi kullanımı çok daha sağlıklıdır. Altında su alması durumunda çamaşır makineniz arıza durumu ile karşı karşıya kalabilir. Bu gibi durumlarda Yaşamkent Arçelik servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin onarım işlemini yaptırabilirsiniz.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken sert davranmak kapakların bozulmasına ve hatta yerinden çıkmasına sebep olabilmektedir.

Buzdolabı kapaklarının bozulması ya da çıkması durumunda da hiç panik yapmadan Yaşamkent Arçelik servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde bulşıklarınıza en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların eski hijyen koşullarında yıkanmasını engellemektedir

. Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi hijyen açısından oldukça önemlidir. Yaşamkent Arçelik servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!